Anadolu Jet bilet değişim işlemleri

Anadolu Jet Bilet Değişikliği

Anadolu Jet Havayolları biletinizle ilgili tüm işlemleri web sitemiz veya (0850) 840 23 69 numaralı ücretsiz çağrı merkezimizden yapabilirsiniz.


PNR, E-Bilet Numaramı Bilmiyorum!


PNR, E-Bilet Numaramı Bilmiyorum!

Kolay ve Hızlı Arayüz

Kolay ve Hızlı Arayüz

Anadolu Jet Havayolları Uçak biletlerinizde tarih ve yön değişikliğini online olarak kolayca değiştirebilir veya açığa alabilirsiniz. Ücretsiz müşteri hizmetlerimizi arayarak işlemlerinizi daha hızlı yapabilirsiniz.

Dakikalar İçerisinde Değişim

Dakikalar İçerisinde Değişim

PNR veya E-Bilet numaranızı girerek online bilet değişikliği sayfamızdan işlemlerinizi yapabileceğiniz gibi, 0850 840 23 69 numaralı ücretsiz müşteri hizmetlerimizi arayarak da biletlerinizi değiştirebilirsiniz.

Detaylı Havayolu Bilgileri

Detaylı Havayolu Bilgileri

E-Bilet bilgilerinizi girdğinizde, uçuş detayları ve havayolu bilgileri tek ekranda görülmektedir. Bilet bilgilerinasi ister yazdırabilir, isterseniz de değişiklik vs. işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

7/24 Aktif Sistem

7/24 Aktif Sistem

Online olarak 7/24 bilet değişikliği veya açığa alım işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Online olarak bilet değiştirebileceğiniz gibi müşteri hizmetlerimizden de işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolu Jet bilet değişikliği; daha önce satın almış olduğunuz, yurtiçi veya yurtdışı uçak biletlerinizde yön değişikliği - tarih değişikliğine verilen genel bir isimdir. Yurtiçi ve yurtdışı Anadolu Jet Havayolları'nın uçak biletlerinde tarih değişikliğini online kanallar aracılığı ile yapabileceğiniz gibi, ücretsiz müşteri hizmetleri temsilcimiz aracılığı ile de gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolu Jet bilet değişikliği nasıl yapılır

Anadolu Jet, Türk Hava Yolları’nın alt markası olarak 2008 yılından bu yana havacılık sektöründe hizmet veriyor.

Merak ettiğiniz soruları yanıtlıyoruz.

Makalemizde aşşağıdaki başlıkları okuyabilirsiniz;

Hayatta her zaman aksiliklerle karşılaşabiliriz. Bu aksiliklerden bazıları uçak seyahati yapacağımız tarihlerde başımıza gelebilir. Bu durumda tatil ya da iş seyahati için aldığımız uçak biletini farklı bir tarih, saat ya da güzergah ile değiştirmek isteyebiliriz. Anadolu Jet uçuşlarında bu değişikliği yapmak mümkün mü? Anadolu Jet’in 3 farklı sınıfta uçak bileti bulunuyor. Standart, ExtraJet ve KonforJet olmak üzere bu 3 ayrı sınıfta satın alınan uçak biletleri farklı tarihlere ertelenebilir mi? Bilet erteleme ve değiştirme ücretleri nelerdir?

Anadolu Jet standart bilet değişikliği

Anadolu Jet Standart Sınıf Biletlerde Değişiklik Yapmak Mümkün mü?

Anadolu Jet standart biletlerde uçuştan 2 saat önce bilet değiştirmek için ceza tutarını (150 TL) ödemeniz gerekmektedir. Ayrıca değişiklik yaptığınız yeni biletin güncel fiyatı üzerinden oluşabilecek fiyat farkı ödemesi de çıkabilir. Tüm bu işlemlerin yapılması için de 50 TL işlem ücreti istenecektir.

Uçuşa 2 saat ile 12 saat arasında bir süre kaldıysa bilet değişikliği için 100 TL ceza tutarı, 50 TL işlem ücreti ve yeni biletin güncel fiyatı üzerinden hesaplanan fiyat farkı ödemeniz gerekmektedir. Anadolu Jet standart bilet değişikliğinde uçuşa 12 saatten fazla süre kaldıysa bilet değişikliği için 220 TL ceza tutarı ödeme talep edilmektedir. Anadolu Jet’in ödül biletlerinde ise erteleme, değişiklik veya iptal işlemi yapılamıyor.


THY Bilet Değişikliği
THY Bilet Ertelemek İçin!

Anadolu Jet Havayolları'nın kurucu firması Türk Hava Yolları'ndan daha önce satın almış olduğunuz uçak biletlerinizi online olarak değiştirmek veya iptal etmek isterseniz THY Online Bilet Değişikliği linkini tıklayarak işlem yapabilirsiniz.

Anadolu Jet Standart Bilet İptal ve İade Koşulları

Standart biletlerde uçuşa 12 saatten az zaman kaldıysa, ne yazık ki uçak biletinizi iptal ettiremezsiniz. Uçuşa 12 saatten fazla zaman varken iptal talebinde bulunursanız 100 TL cezai işlem ile iptal ettirebilirsiniz. Ancak F, U, V, W ve P sınıfı biletlerde iptal ve iade hakkı bulunmuyor.

Anadolu Jet Ekstrajet biletlerde değişiklik işlemleri

Anadolu Jet EkstraJet Sınıf Biletlerde Değişiklik Yapmak Mümkün mü?

Anadolu Jet’e ait EkstraJet sınıfı biletlerinde değişiklik hakkınız var. Ancak bazı koşullar var. Uçuşa son 2 saat kala değişiklik yapmak isterseniz 100 TL ceza ve 15 TL işlem ücreti ödemelisiniz. Uçuşa 2 saatten daha uzun süre kaldıysa değişiklik için 50 TL ceza ve 15 TL işlem ücreti ödemelisiniz.

Anadolu Jet EkstraJet Bilet İptal ve İade Koşulları

Anadolu Jet’in EkstraJet uçak biletlerinde uçağa 0-2 saat kala iade ve iptal hakkı bulunmuyor. Uçuşa 12 saatten fazla süre kaldıysa iptal talebinde bulunabilir ve 100 TL ceza ücreti ödeyerek iptal ettirebilirsiniz. Ancak F, U, V, W ve P sınıfı biletlerde iptal ve iade hakkı bulunmuyor.

Anadolu Jet Konforjet biletlerde değişiklik işlemleri

Anadolu Jet KonforJet Sınıf Biletlerde Değişiklik Yapmak Mümkün mü?

Anadolu Jet’e ait Konforjet sınıf biletlerde değişiklik yapılabiliyor. Uçuşa son 2 saat kala değişiklik talebi oluşturursanız 100 TL ceza ücreti ve 15 TL işlem ücreti ödemeniz gerekiyor. Ayrıca yeni biletin güncel fiyatı üzerinden fiyat farkı ödemesi çıkabilir. Eğer iki saatten fazla bir süre varsa, değişiklik için herhangi bir ceza ödemeyeceksiniz. Ancak 15 TL işlem bedeli alınacaktır. Uçuşa 2 saatten fazla süre varsa, değişikliğin yanı sıra iptal ve iade talebinde de bulunabilirsiniz. İade işlemlerinde sadece tahsil edilen havaalanı vergisi iade edilmektedir.

Anadolu Jet Uçak Bileti Türk Hava Yolları Biletiyle Değiştirilebilir Mi?

Anadolu Jet, Türk Hava Yolları’na ait bir alt kuruluş olduğu için biletlerinizi diğer kuruluşun uçak biletiyle değiştirmeniz mümkün. THY biletini Anadolu Jet ile, Anadolu Jet biletinizi THY bileti ile değiştirebilirsiniz. Bu noktada da bazı fiyat farkı ücreti, işlem ücreti ve ceza bedeli istenebilir. Bu işlemi bizi arayarak (0850) 840 23 69 ya da Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet’in web sitesi üzerinden yapabilirsiniz.

Anadolu Jet iç hat ve dış hat bilet değişikliği

Anadolu Jet İç Hat ve Dış Hat Uçak Bilet Değişikliği Nasıl Yapılır?

Bilet erteleme işlemlerinizi online olarak yapabilirsiniz. Dış hat bilet değişiklikleri için satış ofisini aramanız gerekebilir. Rezervasyon ve parkurlar için yapılacak değişikliklerde online bilet erteleme sayfası kullanılmıyor. Müşteri hizmetlerini arayarak bu işlem için talep oluşturabilirsiniz. 0850 840 23 69 numaralı telefon ile tüm danışmanlarımız size yardımcı olmaya hazır. Anadolu Jet iç hat ve dış hat bilet değişiklik işlemleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Anadolu Jet bilet değişiklik sonrası ödeme işlemleri

Bilet Değişikliği Sonrası Ödeme Nasıl Yapılır?

Değiştirdiğiniz bilet için işlem ücreti, ceza ücreti ve fiyat farkı ödemesi çıkabilir. Bunu yeni biletin rezervasyonunu yaptırdıktan sonra anlaşmalı bankalar üzerinden ödemelisiniz. Rezervasyondan sonra biletin düzenlenmesi için ödeme işlemini yapmış olmalısınız. Havale, EFT ve kredi kartı gibi ödeme yöntemleriyle bilet erteleme işlemi için ödeme yapabilirsiniz.

Promosyon Biletlerde Değişiklik ve Erteleme Yapılır mı?

Eğer Anadolu Jet promosyon sınıfa ait bilete sahipseniz biletinizde erteleme ve değişiklik işlemi yapmanız mümkün değil. Kıbrıs uçuşları için de tarih ve parkur değişikliği yapamazsınız. İç hat seferleri için yapacağınız değişikliklerde uçuştan 0-2 saat önceyse 75 TL ceza ödemesi yapmanız gerekir.

Anadolu Jet biletlerde kişi değişikliği nasıl yapılır

Anadolu Jet Biletlerinde Kişi Değişikliği Yapmak Mümkün mü?

Rezervasyon yaptırdığınız ya da satın aldığınız AnadoluJet uçak biletleri üzerinde isim değişikliği yapılamıyor. Bilet tarihi, güzergahı ve saatini değiştirmek mümkün. Hatta bazı bilet sınıflarında bilet iadesi de alınabilir. Ancak bilet, seyahat edecek yolcunun ismine göre düzenlendiği için bilet üzerindeki haklar başka bir kişiye devredilemez. Yani, bilet üzerindeki ismin değiştirilmesi mümkün değil.

Anadolu Jet bilet açığa alma

Anadolu Jet Bileti Açığa Alınır mı?

Uçak biletini açığa alma işlemi, pek çok havayolu firmasının yolculara sunduğu avantajlı bir opsiyondur. Bu seçenek ile yeni uçuşun tarihi ya da yönü belli değilse uçak biletinizi ertelemek ya da değiştirmek yerine açığa aldırabilirsiniz. Bu sayede yeni seyahat planınızı netleştirdiğinizde yeni bilet talebinde bulunabilirsiniz. Oluşacak fiyat farkı, işlem ücreti ve ceza ödemesi ile yeni biletinizle seyahate hazırsınız! Açığa alınan biletleri 1 yıl içerisinde kullanmak zorundasınız. Kullanmadığınız takdirde açığa aldığınız biletteki tüm hakları kaybeder, bileti kullanamazsınız.

Anadolu Jet bilet değişikliği sonrası check-inn işlemleri

Bilet Değişikliği Sonrası Check-In İşlemini Unutmayın!

Bilet değişikliği yaptıktan sonra uçuştan 24 saat önce başlayan check-in işlemini yapmalısınız. Uçuşa 90 dakika kala biten check-in işlemini yapmayı unutmayın. Yeni biletinizin PNR numarasıyla check-in işleminizi yapabilirsiniz. Bunun için Türk Hava Yolları’nın internet sitesi ya da mobil uygulaması kullanılabilir. Check-in işlemi yaparak yeni seyahat planınızı aksatmadan gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolu Jet bilet değişikliği telefon numarası

AnadoluJet Uçak Bileti Değişikliği İletişim Numarası

Satın aldığınız uçak biletini değiştirmek ya da ertelemek için yapmanız gereken, 0850 840 23 69 iletişim numarasını aramak. Hemen bu numarayı arayarak PNR kodu ve e-bilet numarası ile kolaylıkla uçuşunuzu erteleyebilir, güzergahını ya da tarihini değiştirebilirsiniz. Uzman müşteri temsilcilerimiz, her an size desteğe hazır.

Bilet değişikliği için ücretsiz müşteri hizmetlerimiz aracılığı ile daha önce satın almış olduğunuz yurtiçi veya yurtdışı uçak biletlerinizde tarih ve ve yön değişikliğini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Sorgulanan uçuşlar

Kullanıcılarımızın en son sorguladığı uçuşları listeleyin.

Tüm Havayolu Firmaları
anadolujet
İstanbul - Adana
28 Mart 2024
19:15SAWİstanbul
Direkt Uçuş
ANADOLUJET
20:45ADAAdana
Uçuş Süresi 1sa 30dk
SınıfEconomy Y
Seyahat Detayları
KALKIŞ:19:15İstanbul, Türkiye (SAW) Sabiha Gökçen Havalimanı
VARIŞ:20:45Adana, Türkiye (ADA) Adana Havalimanı
UÇUŞ:TK7266ANADOLUJET BOEING 737-800 AJ 74D
UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 30dk
anadolujet
Adana - İstanbul
31 Mart 2024
21:55ADAAdana
Direkt Uçuş
ANADOLUJET
23:25SAWİstanbul
Uçuş Süresi 1sa 30dk
SınıfEconomy Y
Seyahat Detayları
KALKIŞ:21:55Adana, Türkiye (ADA) Adana Havalimanı
VARIŞ:23:25İstanbul, Türkiye (SAW) Sabiha Gökçen Havalimanı
UÇUŞ:TK7263ANADOLUJET BOEING 737 PRESSURISED NARROWBODY JET 73D
UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 30dk
anadolujet
Mardin - İstanbul
10 Mart 2024
10:05MQMMardin
Direkt Uçuş
ANADOLUJET
12:05SAWİstanbul
Uçuş Süresi 2sa
SınıfEconomy Y
Seyahat Detayları
KALKIŞ:10:05Mardin, Türkiye (MQM) Mardin Prof. Dr. Aziz Sancar Havalimanı
VARIŞ:12:05İstanbul, Türkiye (SAW) Sabiha Gökçen Havalimanı
UÇUŞ:TK7209ANADOLUJET BOEING 737 PRESSURISED NARROWBODY JET 73D
UÇUŞ SÜRESİ: 2sa
anadolujet
Trabzon - İstanbul
21 Şubat 2024
15:35TZXTrabzon
Direkt Uçuş
ANADOLUJET
17:15SAWİstanbul
Uçuş Süresi 1sa 40dk
SınıfEconomy Y
Seyahat Detayları
KALKIŞ:15:35Trabzon, Türkiye (TZX) Trabzon Havalimanı
VARIŞ:17:15İstanbul, Türkiye (SAW) Sabiha Gökçen Havalimanı
UÇUŞ:TK7425ANADOLUJET BOEING 737-800 73V
UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 40dk
anadolujet
İzmir - Ankara
22 Şubat 2024
10:05ADBİzmir
Direkt Uçuş
ANADOLUJET
11:20ESBAnkara
Uçuş Süresi 1sa 15dk
SınıfEconomy Y
Seyahat Detayları
KALKIŞ:10:05İzmir, Türkiye (ADB) İzmir Adnan Menderes Havalimanı
VARIŞ:11:20Ankara, Türkiye (ESB) Ankara Esenboğa Havalimanı
UÇUŞ:TK7005ANADOLUJET BOEING 737-800 7D3
UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 15dk
anadolujet
Ankara - İzmir
25 Şubat 2024
19:45ESBAnkara
Direkt Uçuş
ANADOLUJET
21:05ADBİzmir
Uçuş Süresi 1sa 20dk
SınıfEconomy Y
Seyahat Detayları
KALKIŞ:19:45Ankara, Türkiye (ESB) Ankara Esenboğa Havalimanı
VARIŞ:21:05İzmir, Türkiye (ADB) İzmir Adnan Menderes Havalimanı
UÇUŞ:TK7016ANADOLUJET BOEING 737-800 7D3
UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 20dk
anadolujet
İstanbul - Şanlıurfa
29 Şubat 2024
16:20SAWİstanbul
Direkt Uçuş
ANADOLUJET
18:05GNYŞanlıurfa
Uçuş Süresi 1sa 45dk
SınıfEconomy Y
Seyahat Detayları
KALKIŞ:16:20İstanbul, Türkiye (SAW) Sabiha Gökçen Havalimanı
VARIŞ:18:05Şanlıurfa, Türkiye (GNY) Şanlıurfa GAP Havalimanı
UÇUŞ:TK7316ANADOLUJET A321 NEO X32
UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 45dk
anadolujet
Muğla-Bodrum - Ankara
28 Şubat 2024
18:05BJVMuğla-Bodrum
Direkt Uçuş
ANADOLUJET
19:20ESBAnkara
Uçuş Süresi 1sa 15dk
SınıfEconomy Y
Seyahat Detayları
KALKIŞ:18:05Muğla-Bodrum, Türkiye (BJV) Milas-Bodrum Havalimanı
VARIŞ:19:20Ankara, Türkiye (ESB) Ankara Esenboğa Havalimanı
UÇUŞ:TK7153ANADOLUJET BOEING 737-800 AJ 7C3
UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 15dk
anadolujet
Ankara - Batman
25 Şubat 2024
11:40ESBAnkara
Direkt Uçuş
ANADOLUJET
13:05BALBatman
Uçuş Süresi 1sa 25dk
SınıfEconomy Y
Seyahat Detayları
KALKIŞ:11:40Ankara, Türkiye (ESB) Ankara Esenboğa Havalimanı
VARIŞ:13:05Batman, Türkiye (BAL) Batman Havalimanı
UÇUŞ:TK7040ANADOLUJET BOEING 737-800 7B8
UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 25dk
anadolujet
Ankara - Elazığ
18 Mart 2024
23:55ESBAnkara
Direkt Uçuş
ANADOLUJET
01:10EZSElazığ
Uçuş Süresi 1sa 15dk
SınıfEconomy Y
Seyahat Detayları
KALKIŞ:23:55Ankara, Türkiye (ESB) Ankara Esenboğa Havalimanı
VARIŞ:01:10Elazığ, Türkiye (EZS) Elazığ Havalimanı
UÇUŞ:TK7054ANADOLUJET BOEING 737-800 AJ 7C3
UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 15dk
anadolujet
Çanakkale - Diyarbakır
18 Şubat 2024
05:45CKZÇanakkale
Aktarmalı Uçuş
ANADOLUJET
09:25DIYDiyarbakır
Uçuş Süresi 3sa 40dk
SınıfEconomy Y
Seyahat Detayları
KALKIŞ:05:45Çanakkale, Türkiye (CKZ) Çanakkale Havalimanı
VARIŞ:09:25Diyarbakır, Türkiye (DIY) Diyarbakır Havalimanı
UÇUŞ:TK7140ANADOLUJET BOEING 737 PRESSURISED NARROWBODY JET 73E
UÇUŞ SÜRESİ: 3sa 40dk
anadolujet
İzmir - Ankara
14 Mart 2024
12:25ADBİzmir
Direkt Uçuş
ANADOLUJET
13:40ESBAnkara
Uçuş Süresi 1sa 15dk
SınıfEconomy Y
Seyahat Detayları
KALKIŞ:12:25İzmir, Türkiye (ADB) İzmir Adnan Menderes Havalimanı
VARIŞ:13:40Ankara, Türkiye (ESB) Ankara Esenboğa Havalimanı
UÇUŞ:TK7007ANADOLUJET
UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 15dk
anadolujet
İzmir - Ankara
14 Mart 2024
10:05ADBİzmir
Direkt Uçuş
ANADOLUJET
11:20ESBAnkara
Uçuş Süresi 1sa 15dk
SınıfEconomy Y
Seyahat Detayları
KALKIŞ:10:05İzmir, Türkiye (ADB) İzmir Adnan Menderes Havalimanı
VARIŞ:11:20Ankara, Türkiye (ESB) Ankara Esenboğa Havalimanı
UÇUŞ:TK7005ANADOLUJET BOEING 737-800 7D3
UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 15dk
Kullanıcı Yorumları
Alper Ünalan
9 ay önce

Anadolu Jet Havayolları'ndan daha önce satın aldığımız uçak biletlerinde tarih değişikliği yapmak istiyoruz.

Fakat şöyle de bir durum var, daha sonra tekrardan değiştirmek istediğimizde ne kadar fiyat farkı çıkar acaba.

Çünkü tekrar değişiklik yapma ihtimalimiz de var.

Bileti açığa alım yapıp daha sonra tekrardan kullanma gibi bir durum oluyordu Pegasus bilet değişikliği işlemlerinde. Sizde de böyle bir durum olabiliyormu acaba.

Burak Mengü
8 ay önce

Türk Hava Yolları bilet değişikliği için sisteme giriş yaptığımda benden PNR kodu ve yolcu bilgilerini istiyor.

Yolcu bilgileri var ama PNR kodum yok malesef, E-Bilet numarası ile giriş yaptığımda ise bilgiler yanlış diyor.

Lütfen yardımcı olurmusunuz.

Bir yorum bırakın

Havayolu İletişim Bilgileri

Havayolu firmalarına ait iletişim bilgilerini ve daha fazlasını öğrenmek için makalelerimizi inceleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kullanıcılarımızın en çok merak ettiği ve en hızlı cevaplanmasını istediği soruları derleyip sizler için cevapladık.

1

Anadolu Jet bilet değişikliği nasıl yapılır?

+-

Anadolu Jet Havayolları'ndan daha önce satın almış olduğunuz uçak biletinize ait e-bilet numaranızı veya PNR numaranızı sisteme girerek, yolcu soyismini de yazarak bilet detaylarınıza ulaşabilirsiniz. Bilet detay sayfasında bulunan "Online olarak değiştir" butonuna tıklayarak kendiniz de bilet değişikliğini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

2

Anadolu Jet bilet değişikliği ne zamana kadar yapılır?

+-

Her havayolunda olduğu gibi Anadolu Jet Havayolları'nda da biletinizi değiştirebileceğiniz son dakikalar bilet kurallarında yazmaktadır. Buna göre tarifeli uçuşunuza son 2 saat kalana kadar biletinizde, kurallar doğrultusunda değişiklik veya açığa alım işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Uçuşusunuza 2 saatten az bir süre kalması durumunda her havayolunda olduğu gibi Anadolu Jet Havayolları'nda da biletiniz no-sow yani geçersiz konuma gelmektedir.

3

Anadolu Jet bilet erteleme kaç tl?

+-

Yurtiçi veya yurtdışı olmak üzere her bilete göre değişiklik veya açığa alım kuralları farklılık göstermektedir. Buna göre Anadolu Jet Havayolları'nda iç hatlarda minimum 250 TL gibi bir fiyat farkı çıkmaktadır. Bu fiyat dış hat biletlerinize ve parkurunuza göre değişiklik göstermektedir. Dış hat uçak biletlerinizde minimum çıkabilecek fiyat farkı ise 1.000 TL'dir.

4

Anadolu Jet sefer iptalinde bilet değişikliği nasıl yapılır?

+-

Bazı durumlarda hava muhalefeti vs. gibi nedenlerden dolayı seferlerde aksamalar veya iptaller yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda havayolu misafirlerini madur etmemek için belli başlı esneklikler ve kolaylıklar sağlamaktadır. Öyle ki sefer saatinize belli bir süre kala uçuşunuzun iptal olması durumunda 1 hafta önce veya 1 hafta sonrası için herhangi bir saate biletinizi ücretsiz olarak değişiklik imkanı sunulabilmektedir. Bu gibi durumlar için en net bilgiyi 0850 840 23 69 numaralı ücretsiz müşteri hizmetlerimizi aramanız en avantajlı durumdur.

5

Check in yapılan bilet değiştirilebilir mi?

+-

Check in yapılan biletlerde değişiklik veya açığa alım yapmak mümkündür. Burada dikkat edilmesi gereken kural; uçuşunuza 2 saatten fazla bir süre kalmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. 2 saatten az süre kalan ve check-in yapmış olduğunuz uçak biletlerinizde ne yazıkki herhangi bir işlem yapmanız mümkün olmamaktadır.