Pegasus İletişim

Pegasus iletişim hattı 0850 302 54 93 ile uçak bileti satın alabilir, daha önce satın aldığınız biletlerinizde ekstra hizmetler ekletebilirsiniz.
ucretsiz-musteri-hizmetleri
Ücretsiz Müşteri Hizmetleri

Pegasus iletişim; Merkezi İstanbul’da bulunan Pegasus Havayolları‘nın iletişim bilgileri için makalemize göz atabilirsiniz. Pegasus İletişim ve Pegasus Müşteri Hizmetleri‘ne hızlı bağlanarak, işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Pegasus Havayolları iletişim hattı

Pegasus Havayolları, 1990 yılında İstanbul’da kurulmuş bir havayolu şirketidir. Ülkemizde de tercih edilen bir havayolu şirketidir. Toplam 87 uçağı ile Türkiye’nin büyük havayolu şirketleri arasında yer alıyor. 102 farklı uçuş noktası ile yurtiçi / yurtdışı uçuşlarını gerçekleştirmektedir. Uygun fiyata ve yapmış oldukları kampanyalarla ekonomik bir yolculuğun keyfini yaşayabilirsiniz. Pegasus, konforlu ve ekonomik bir uçuş için her geçen gün filosunu ve ekibini genişlemektedir.

Makalemizde şu başlıkları okuyabilirsiniz;

Pegasus İletişim Hattı

Pegasus iletişim, Türkiye’deki havayolu sektöründe önemli adımlar atmış, her geçen gün kendisini büyüten ve uçmanın herkesin hakkının olduğunu düşünen bir bakış açısına sahiptir. 1990 yılında Net Holding ve Aer Lingus, Silkar girişimiyle İstanbul’da kurulmuştur.

Profesyonel kadrosu ve alanında uzman kişilerle birlikte, yolcusuna güvenli bir uçuş imkanı sunmaktadır. Her türü eleştiri, soru ve şikayet için Pegasus İletişim Hizmetleri numarasına ulaşabilirsiniz. Herhangi bir durumda Pegasus müşteri hizmetlerini arayarak, fikir ve alışverişlerde bulunabilirsiniz.

Pegasus çağrı merkezi, 7/24 hizmet vermektedir. İçeriğimizin devamında Pegasus İletişim kanallarıPegasus bilet değişimiPegasus bilet alımı gibi konular için çağrı merkezi numaraları yer almaktadır.

Pegasus Bolbol Nedir?

Pegasus Bolbol Nedir?

Pegasus BolbolPegasus’un uçuş programı olarak tanımlanır, cep telefonuna kayıt olduktan sonra her uçuştan sonra BolPuan kazanabilirsiniz. Bu programa katıldıktan sonra en uygun fiyata uçak bileti alabilir, ödül bilet alışverişi yapabilir, dilediğiniz kadar BolPuan biriktirebilirsiniz.

Pegasus iletişim ve diğer iş ortakları ile yaptığınız harcamalarda kazandığınız BolPuanlar, uçuş yaptığınızda da 100’lerce BolPuan kazanırsınız. BolPuanlarınızı istediğiniz yerde harcayarak kazandığınız limitlerin kilidini açabilirsiniz ve zaman ve mekan limitleri dahil olmak üzere seçim yapabileceğiniz birçok şey içinde barındırır.

Mobil uygulamadan bilet almak için BolPuan’ı kullanırsanız iki kat puan kazanabilirsiniz. Harcadığınız her 1 TL için 2 BolPuan ve yeni üyeliğiniz için 250 BolPuan kazanırsınız. BolPuan için yaptığınız harcamalarda kazandığınız puanları yine Pegasus iletişim numarasını kullanarak 0850 399 17 01 numaralı çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Pegasus İletişim(0850) 840 48 31
Bilet Değişim Hattı(0850) 840 23 69
İstanbul Pegasus(0216) 456 97 11
Ankara Pegasus(0232) 988 10 17
Pegasus Müşteri Hizmetleri Nedir?

Pegasus İletişim Hizmetleri Nelerle İlgilenir?

Pegasus Havayolları ile iletişim kurarak, aşağıdaki işlemleri yapabilirsiniz:

 • Uçuş rezervasyonu yapabilir veya mevcut bir rezervasyonunuzu değiştirebilirsiniz.
 • Uçuş bilgilerine erişebilir ve uçuş durumunu takip edebilirsiniz.
 • Bagaj ve ekstralarınızı satın alabilir veya düzenleyebilirsiniz.
 • Önceden satın aldığınız biletlerinizi iptal edebilir veya değiştirebilirsiniz.
 • Özel taleplerinizi iletebilir ve bu taleplerinizi takip edebilirsiniz.

Pegasus Havayolları ile iletişim kurmak için aşağıdaki yöntemleri kullanabilirsiniz:

 • Pegasus Havayolları'nın resmi internet sitesini ziyaret ederek online olarak iletişim kurabilirsiniz.
 • Pegasus Havayolları Müşteri Hizmetleri'ni arayarak telefon ile iletişim kurabilirsiniz.
 • Pegasus Havayolları'nın sosyal medya hesaplarını kullanarak mesaj gönderebilir veya yorum yapabilirsiniz.
 • Pegasus Havayolları'nın şubelerine giderek yüz yüze iletişim kurabilirsiniz.
Pegasus iletişim hattı telefonu

Pegasus Müşteri Hizmetleri

Pegasus müşteri hizmetleri 0888 228 12 12 ile aşağıdaki işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

 • Havalimanı Ulaşımı: Havalimanına giderken hangi ulaşımları tercih edebileceğinizi seçebilirsiniz.
 • Yemek seçimi: uçakta tadını çıkarabileceğiniz ücretli yemekleri önceden seçme fırsatı sunar.
 • Koltuk seçimi: uçakta hangi koltuğa oturacağına karar verme imkanı
 • Ekstra Bagaj: Daha düşük bir fiyata fazladan bagaj getirmenizi sağlar
 • Pegasus flex: Biletinizde sınırsız değişiklik
 • Hediye Kartı Satın Alma: Pegasus’ta sevdiğiniz birine uçak bileti hediye etmek istediğinizde kullanabileceğiniz hediye çeki alma özelliği bulunmaktadır.
 • Otopark: Uçağa binerken daha uygun fiyata aracınıza park yeri satın almanızı sağlar.
 • Araç Kiralama: Uygun fiyatlı araç kiralama özellikleri sunar
 • Kolay Vize: Kolaylıkla vize almanız için gerekli bildirimleri sağlar.
 • Spor ve Diğer Ekipmanlar: Müzik enstrümanları ve spor ekipmanları gibi değerli ekipmanların daha dikkatli bir şekilde kullanılmasını sağlar.
Pegasus çağrı merkezi

Pegasus Müşteri Hizmetlerinden Bilet Alma

Pegasus İletişim numaralarından sefer iptali, Pegasus bilet değişikliği, saat bilgileri, rezervasyon değişikliği gibi bir çok konuda işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 0850 250 67 02 Pegasus müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz.

BolBol üyeleri için uçuş değişikliği, rezervasyon iptali gibi konular için 0850 399 17 01 ücretsiz çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Yurt içi aramalarınızda ücret alınmaz. Yurtdışından araya kullanıcılar için, operatör tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılır.

Pegasus Müşteri Hizmetleri Ücretli Mi?

Pegasus iletişim numarası : 0888 228 12 12 ve 0850 399 17 01 BolBol üyelerine özel telefon numarası için herhangi bir ücret alınmamaktadır.

Pegaus İletişim için çağrı merkezlerini aramak, 0850 840 48 31 numaralı telefon hattı bütün operatörler için (VodafoneTurkcelTürk Telekom) için ücretlidir. Çağrı merkezi ile yapmış olduğunuz konuşmalar, dakikası 1.5 tl olarak ücretlendirilmektedir.

Pegasus Havayolları 0850 399 17 01 Numaralı telefon hattı, yalnızca Pegasus BolBol üyesi müşterileri için iletişim hattı ücretsizdir.  (0850) 250 67 02 nolu telefonu numarasından bilet iade, iptal, değişiklik, bilet satın alma gibi işlemlerini gerçekleştirebilirler.

0888 228 12 12 numaralı Pegasus iletişim hattının ücretli olmasından dolayı, müşteri hizmetleri yerine www.flypgs.com adresini kullanmak daha kolay ve ekonomik olacaktır.

Pegasus‘un THY veya diğer havayollarından en büyük farkı, Pegasus’un temel hizmetleri sunarken ve ekstra ücretler alırken düşük maliyetli bir model uygulamasıdır. Pegasus müşteri hizmetleri ile her zaman görüşebilir, ofislerini ve çağrı merkezlerini arayabilir, bu ve benzeri konularda bilgi ve destek alabilirsiniz.

Pegasus şikayet hattı

Pegasus Şikayet Hattı

Pegasus ile iletişime geçmek oldukça kolaydır. Pegasus Şikayet Hattı numarası 0850 250 67 02'dir. Herhangi bir olumsuz durumda şikayet etmek için e-posta adreslerini ya da iletişim numaralarını kullanabilirsiniz.

Sorununuzu çözüme ulaştırabilmek adına ve sorunlara kalıcı bir çözüm hedefleyebilmek için herhangi bir sorun anında Pegasus Şikayet Hattını kullanabilirsiniz. 7 gün 24 saat iletişim kurabilirsiniz. Pegasus İletişim Hattı üzerinden bilet değişikliği, uçuş bilgisi, kapı numarası, bilet rezervasyonu, bilet iptali gibi konularda destek alabilirsiniz. Bunun yanında istek ve şikayetlerde de bulunabilirsiniz.

Pegasus resmi web sitesinden https://www.flypgs.com/iletisim/bize-yazin adresi üzerinden hızlı bir şekilde talep ve isteklerinizi iletebilirsiniz. 24 saat içinde veya daha kısa bir sürede dönüş sağlayabilirsiniz.

Pegasus bilet işlemleri

Pegasus Bilet Değiştirme Hattı

Pegasus resmi web sitesi flypgs.com üzerinden istediğiniz an güncel kampanya, indirim ve duyurular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Pegasus bilet değiştirmePegasus Rezervasyon değiştirme gibi işlemlerde de müşterilerine yardımcı olmaktadır. Mobil uygulama ya da bilgisayarınız üzerinden işlemlerinizi basit adımlar ile gerçekleştirebilirsiniz.

Web sitesi ve mobil uygulamanın yanında 7 gün 24 saat bilgi alabileceğini, (0850) 840 23 69 numaralı Pegasus bilet değiştirme hattı da bulunmaktadır. Pegasus iletişim hattını arayabilir, her an destek alabilirsiniz. Pegasus Çağrı merkezi numarasına makalemizdeki numaralardan erişebilirsiniz. Ayrıca Pegasus Havayolları Whatsapp iletişim hattı üzerinden kısa sorularınız ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’den ulaşabileceğiniz çağrı merkezi numaralı aşağıdaki gibidir. Almanya, İngilitere, İtalya gibi diğer ülkeler için ayrılmış telefon hattı numaralarına erişmek için Pegasus Yurt Dışı Çağrı merkezleri başlığımıza göz atabilirsiniz.  https://www.flypgs.com/iletisim/cagri-merkezi adresinden bilgi alabilirsiniz.

Pegasus müşteri hizmetleri

Pegasus Müşteri Hizmetlerine Hızlı Bağlanma

Pegasus müşteri hizmetlerine hızlı bağlanabilmek ve zamandan tasarruf sağlamak için bir çözüm arıyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Acil ihtiyaçlarınızı kısa sürede çözmek için müşteri temsilcileri ile görüşebilmeniz mümkündür. Yoğunluğa bağlı olarak müsait olan müşteri temsilcisi size dönüş yapacaktır.

Pegasus müşteri hizmetlerine bağlanmak yoğunluğa göre değişmektedir. Pegasus müşteri hizmetlerine hızlı bir şekilde bağlanarak en kısa sürede çözüm bulabilirsiniz.

Pegasus Whatsapp Hattı

Pegasus Whatsaap hattı üzerinden de gerekli bilgileri sağlayabilirsiniz.  +90 850 399 17 01 numaralı hattan günün her saati bilgi alabilmeniz mümkündür.

Pegasus müşteri hizmetleri telefon numarası

Pegasus Whatsapp iletişim numarası ile aşağıdaki konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bilet İşlemleri

 • Bilet işleme
 • Biletimi nasıl görüntülerim?
 • Biletimi aldım mı?
 • Bilgilerimi nasıl öğrenebilirim?
 • Faturayı bana gönderir misiniz?
 • Bilet alımı hakkında

Uçuşlar

 • Uçuş Durumu
 • Sefer gecikmeleri
 • Uçuş Durumu Sorgulama
 • Uçuşlar hakkında
 • Uçuş yasağı hakkında
 • Seyahat belgeleri hakkında
 • Şikayetler
 • Özel hizmet gereksinimleri
İstanbul Pegasus iletişim hattı

İstanbul Pegasus İletişim

Pegasus İstanbul iletişim numarası 0216 456 97 11‘dır. Türkiye ve Dünya’nın her yerinden İstanbul Pegasus İletişim ücretsiz numarasını arayarak birçok işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük havalimanı; İstanbul Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanıdır. Pegasus’un resmi iletişim numaralarını kullanarak yurtiçi ve yurtdışı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için flypgs.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Pegasus iletişim hattı ile yapabileceğiniz işlemler aşağıdaki gibidir;

 • Pegasus iç hat uçak bileti satın alımı
 • Pegasus dış hat uçak bileti satın alımı
 • Pegasus bilet değişikliği
 • Pegasus iç veya dış hat uçak bileti ekstra bagaj satın alımı
 • Pegasus bilet iptali
 • Pegasus iç veya dış hat uçak bileti açığa alımı
 • Pegasus çocuk bileti kesimi vs.
İzmir Pegasus iletişim hattı

İzmir Pegasus İletişim

Türkiye’nin en önemli turizm merkezlerinden biri de İzmir’dir. Pegasus İzmir İletişim numarasına sabit hat aramalarından ücretlendirilerek ulaşabilirsiniz. İzmir iletişim Pegasus Havayolları’nın ücretsiz iletişim hattı (0232) 988 10 17’dir.

İstanbul ve Ankara’dan sonra en çok hava trafiğine sahip şehir İzmir’dirİzmir Adnan Menderes Havalimanından en fazla uçuş düzenleyen havayolu şirketlerinin başında Pegasus iletişim gelmektedir.

Ankara Pegasus iletişim hattı

Ankara Pegasus İletişim

Pegasus Ankara Havaalanı iletişim numaraları (0312) 988 14 52‘dir. Bilet satın alma, Pegasus bilet değişikliği gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Pegasus havalimanının Ankara Esenboğa havalimanında ofisleri bulunmaktadır. Ofiste ihtiyacınız olan bütün işlemleri rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Fazla bagaj ücreti, bilet satış, bilet değişikliği, gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Ankara’da Havalimanında yerinizden ayrılmadan ofise gitmeden 0312 988 14 52 telefon numarasından Pegasus ile ilgili ücretsiz destek alabilirsiniz. Ücretsiz işlemlerinizi Ankara Pegasus iletişim numarası 0850 303 07 87 numarasından gerçekleştirebilirsiniz.

Ankara Pegasus İletişim hattı üzerinden aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilirsiniz;

 • Ankara Pegasus iç hat uçak bileti satın alımı
 • Ankara Pegasus dış hat uçak bileti satın alımı
 • Ankara Pegasus bilet değişikliği
 • Ankara Pegasus iç veya dış hat uçak bileti ekstra bagaj satın alımı
 • Ankara Pegasus bilet iptali
 • Ankara Pegasus iç veya dış hat uçak bileti açığa alımı
 • Ankara Pegasus çocuk bileti kesimi vs

Ankara Esenboğa havalimanı şehirden uzaktır. Bu sebepten dolayı taksi ihtiyacı yaşayabilirsiniz.

Şehir merkezine kolay ulaşım sağlayabilmek için rahat bir ulaşımı tercih etmek isteyebilirsiniz.

Ankara hava limanında günün her saati 7/24 çalışan bir taksi bulmanız mümkündür.

Pegasus ücretsiz müşteri hizmetleri

Pegasus Yurt Dışı Çağrı merkezleri

Pegasus E-posta Adresi ve Sosyal Medya Adresleri

Sosyal medya adreslerini takip ederek kampanya ve duyurular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sponsorluk veya iletişime geçmek için aşağıdaki uygun e-posta adreslerini takip edebilirsiniz.

E-posta Adresi: pegasus@hs05.kep.tr

Sponsorluk için e-posta adresi: sponsorluk@flypgs.com

PEGASUS Facebook İletişim Sayfası

PEGASUS Twitter İletişim Sayfası

PEGASUS İnstagram İletişim Sayfası

PEGASUS email: ‎info@flypgs.com

PEGASUS GENEL MERKEZ Telefon‎: ‎+90 216 560 70 00

PEGASUS GENEL MERKEZ ADRES: Aeropark Yenişehir Mah. Osmanlı Bulvarı

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Bir yorum bırakın

Sorgulanan uçuşlar

Kullanıcılarımızın en son sorguladığı uçuşları listeleyin.

Tüm Havayolu Firmaları
pegasus
Köln - İstanbul
23 Eylül 2023
13:20CGNKöln
Direkt Uçuş
PEGASUS
17:25SAWİstanbul
Uçuş Süresi 4sa 5dk
Sınıf P
Seyahat Detayları
KALKIŞ:13:20Köln, (CGN) Köln
VARIŞ:17:25İstanbul, (SAW) İstanbul - Sabiha Gokcen
UÇUŞ:PC1012PEGASUS
UÇUŞ SÜRESİ: 4sa 5dk
pegasus
İstanbul - Köln
30 Eylül 2023
22:10SAWİstanbul
Direkt Uçuş
PEGASUS
00:35CGNKöln
Uçuş Süresi 2sa 25dk
Sınıf Z
Seyahat Detayları
KALKIŞ:22:10İstanbul, (SAW) İstanbul - Sabiha Gokcen
VARIŞ:00:35Köln, (CGN) Köln
UÇUŞ:PC1013PEGASUS
UÇUŞ SÜRESİ: 2sa 25dk
pegasus
Lefkoşa - Ankara
01 Ekim 2023
06:00ECNLefkoşa
Direkt Uçuş
PEGASUS
07:10ESBAnkara
Uçuş Süresi 1sa 10dk
Sınıf V
Seyahat Detayları
KALKIŞ:06:00Lefkoşa, (ECN) Lefkoşa - Kuzey Kıbrıs
VARIŞ:07:10Ankara, (ESB) Ankara
UÇUŞ:PC1880PEGASUS
UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 10dk
pegasus
İstanbul - Gaziantep
02 Ekim 2023
19:55SAWİstanbul
Direkt Uçuş
PEGASUS
21:30GZTGaziantep
Uçuş Süresi 1sa 35dk
Sınıf X
Seyahat Detayları
KALKIŞ:19:55İstanbul, (SAW) İstanbul - Sabiha Gokcen
VARIŞ:21:30Gaziantep, (GZT) Gaziantep
UÇUŞ:PC2408PEGASUS
UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 35dk
pegasus
İstanbul - Trabzon
28 Eylül 2023
18:40SAWİstanbul
Direkt Uçuş
PEGASUS
20:20TZXTrabzon
Uçuş Süresi 1sa 40dk
Sınıf V
Seyahat Detayları
KALKIŞ:18:40İstanbul, (SAW) İstanbul - Sabiha Gokcen
VARIŞ:20:20Trabzon, (TZX) Trabzon
UÇUŞ:PC2818PEGASUS
UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 40dk
pegasus
Antalya - İstanbul
21 Ekim 2023
09:25AYTAntalya
Direkt Uçuş
PEGASUS
10:40SAWİstanbul
Uçuş Süresi 1sa 15dk
Sınıf K
Seyahat Detayları
KALKIŞ:09:25Antalya, (AYT) Antalya
VARIŞ:10:40İstanbul, (SAW) İstanbul - Sabiha Gokcen
UÇUŞ:PC2005PEGASUS
UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 15dk
pegasus
İstanbul - Antalya
22 Ekim 2023
00:15SAWİstanbul
Direkt Uçuş
PEGASUS
01:30AYTAntalya
Uçuş Süresi 1sa 15dk
Sınıf S
Seyahat Detayları
KALKIŞ:00:15İstanbul, (SAW) İstanbul - Sabiha Gokcen
VARIŞ:01:30Antalya, (AYT) Antalya
UÇUŞ:PC2028PEGASUS
UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 15dk
pegasus
İstanbul - Mardin
30 Eylül 2023
06:40SAWİstanbul
Direkt Uçuş
PEGASUS
08:35MQMMardin
Uçuş Süresi 1sa 55dk
Sınıf L
Seyahat Detayları
KALKIŞ:06:40İstanbul, (SAW) İstanbul - Sabiha Gokcen
VARIŞ:08:35Mardin, (MQM) Mardin
UÇUŞ:PC2430PEGASUS
UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 55dk
pegasus
İstanbul - Izmir
01 Ekim 2023
14:55SAWİstanbul
Direkt Uçuş
PEGASUS
16:05ADBIzmir
Uçuş Süresi 1sa 10dk
Sınıf Y
Seyahat Detayları
KALKIŞ:14:55İstanbul, (SAW) İstanbul - Sabiha Gokcen
VARIŞ:16:05Izmir, (ADB) İzmir
UÇUŞ:PC2196PEGASUS
UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 10dk
pegasus
Izmir - İstanbul
03 Kasım 2023
16:35ADBIzmir
Direkt Uçuş
PEGASUS
17:45SAWİstanbul
Uçuş Süresi 1sa 10dk
Sınıf Y
Seyahat Detayları
KALKIŞ:16:35Izmir, (ADB) İzmir
VARIŞ:17:45İstanbul, (SAW) İstanbul - Sabiha Gokcen
UÇUŞ:PC2191PEGASUS
UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 10dk
pegasus
Dalaman - İstanbul
28 Eylül 2023
12:55DLMDalaman
Direkt Uçuş
PEGASUS
14:05SAWİstanbul
Uçuş Süresi 1sa 10dk
Sınıf M
Seyahat Detayları
KALKIŞ:12:55Dalaman, (DLM) Dalaman
VARIŞ:14:05İstanbul, (SAW) İstanbul - Sabiha Gokcen
UÇUŞ:PC2287PEGASUS
UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 10dk
pegasus
İstanbul - Lefkoşa
28 Eylül 2023
16:45SAWİstanbul
Direkt Uçuş
PEGASUS
18:15ECNLefkoşa
Uçuş Süresi 1sa 30dk
Sınıf G
Seyahat Detayları
KALKIŞ:16:45İstanbul, (SAW) İstanbul - Sabiha Gokcen
VARIŞ:18:15Lefkoşa, (ECN) Lefkoşa - Kuzey Kıbrıs
UÇUŞ:PC1920PEGASUS
UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 30dk
pegasus
Doha - İstanbul
29 Eylül 2023
04:00DOHDoha
Direkt Uçuş
PEGASUS
08:15SAWİstanbul
Uçuş Süresi 4sa 15dk
Sınıf U
Seyahat Detayları
KALKIŞ:04:00Doha, (DOH) Doha - DOH
VARIŞ:08:15İstanbul, (SAW) İstanbul - Sabiha Gokcen
UÇUŞ:PC605PEGASUS
UÇUŞ SÜRESİ: 4sa 15dk
pegasus
İstanbul - Ankara
29 Eylül 2023
10:20SAWİstanbul
Direkt Uçuş
PEGASUS
11:20ESBAnkara
Uçuş Süresi 1sa
Sınıf I
Seyahat Detayları
KALKIŞ:10:20İstanbul, (SAW) İstanbul - Sabiha Gokcen
VARIŞ:11:20Ankara, (ESB) Ankara
UÇUŞ:PC2664PEGASUS
UÇUŞ SÜRESİ: 1sa
pegasus
İstanbul - Dalaman
06 Ekim 2023
19:40SAWİstanbul
Direkt Uçuş
PEGASUS
20:55DLMDalaman
Uçuş Süresi 1sa 15dk
Sınıf M
Seyahat Detayları
KALKIŞ:19:40İstanbul, (SAW) İstanbul - Sabiha Gokcen
VARIŞ:20:55Dalaman, (DLM) Dalaman
UÇUŞ:PC2296PEGASUS
UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 15dk
pegasus
Dalaman - İstanbul
08 Ekim 2023
18:25DLMDalaman
Direkt Uçuş
PEGASUS
19:35SAWİstanbul
Uçuş Süresi 1sa 10dk
Sınıf Y
Seyahat Detayları
KALKIŞ:18:25Dalaman, (DLM) Dalaman
VARIŞ:19:35İstanbul, (SAW) İstanbul - Sabiha Gokcen
UÇUŞ:PC2291PEGASUS
UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 10dk

Sıkça Sorulan Sorular

Kullanıcılarımızın en çok merak ettiği ve en hızlı cevaplanmasını istediği soruları derleyip sizler için cevapladık.

1
Pegasus iletişim hattı numarası nedir?
+-
Pegasus iletişim hattı telefon numarası 0850 302 54 93'tür. Bu numarayı Türkiye ve Dünya'nın her yerinden sabit hat ücretlendirmesi üzerinden arayabilirsiniz.
2
Pegasus Müşteri Hizmetleri numarası 444 var mı?
+-
Pegasus Havayolları'nın 444'lü numarasına alternatif olarak 0850 840 48 31 numaralı ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Ücretsiz çağrı merkezimiz aracılığı ile yurtiçi veya yurtdışı uçak bileti satın alabilir, daha önce satın almış olduğunuz uçak biletlerinizde tarih ve yön değişikliğini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
3
Pegasus'un 0850'li numarası nedir?
+-
Pegasus'un 0850'li numarası 0850 840 48 05'dir. Türkiye'den veya Kıbrıs'dan kolayca arayabilirsiniz. Bilet iptali, bilet satışı veya değişikliği gibi konularda bilgi alabilirsiniz.
4
Pegasus müşteri temsilcisine nasıl ulaşılır?
+-
Pegasus'un resmi müşteri hizmetleri numarası 0888 228 12 12'dir. Bu numaranın özelliği; görüşmenin dakikası 1,5 TL olarak, kullanmış olduğunuz operatör tarafından ekstra ücretlendirilmesidir. Bu numaraya alternatif olarak 0850 302 54 93 numaralı ücretsiz çağrı merkezimizi de arayabilirsiniz.
5
Pegasus Müşteri Hizmetleri nerede?
+-
Pegasus Müşteri Hizmetleri'nin merkezi İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanında bulunmaktadır.

Havayolu İletişim Bilgileri

Havayolu firmalarına ait iletişim bilgilerini ve daha fazlasını öğrenmek için makalelerimizi inceleyebilirsiniz.