İstanbul Pegasus İletişim

Pegasus iletişim hattı 0850 302 54 93 ile uçak bileti satın alabilir, daha önce satın aldığınız biletlerinizde ekstra hizmetler ekletebilirsiniz.
ucretsiz-musteri-hizmetleri
Ücretsiz Müşteri Hizmetleri

İstanbul Pegasus iletişim numarası ile her türlü bilet işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul'da yaşayan yolcuların sıklıkla sorduğu İstanbul Pegasus İletişim numarası nedir? 0850 308 86 12 İstanbul Pegasus İletişim numarası ve tarifeli uçuş bilgilerini inceleyebilirsiniz.

İstanbul Pegasus İletişim numarası ile bilet değişim, bilet iptali, uçak bileti satın alma gibi işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Pegasus İstanbul telefon numarası 0850 308 86 12'dir. Yurtiçi bilet işlemlerinizde ya da müşteri hizmetleri ile konuşmanız gereken durumları yukarıdaki numara üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Pegasus iletişim hattı

0850 308 86 12 numara üzerinden İstanbul Pegasus Bilet Değişikliği işlemlerinizi de gerçekleştirebilirsiniz. Pegasus bilet değiştirme işlemi durumunda oluşacak fiyat farkını ya da fiyat durumunu kolaylıkla öğrenebilir ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Makalemizde şu başlıkları okuyabilirsiniz;

İstanbul Pegasus İletişim

İstanbul, 16 milyonluk nüfusu ile Türkiye'nin en kalabalık şehridir. 2011 -2012 yıllarında en çok koltuk kapasiteli uçuşlarını gerçekleştiren Pegasus Havayolları, Avrupa'nın en hızlı büyüyen havayolu şirketlerinden birisi oldu.

Türkiye'de havacılık sektörünü değiştiren ve uçmanın herkesin hakkı olduğuna inanan Pegasus Hava Yolları, 1990 yılında Aer LingusSilkar Yatırım ve Net Holding'in ortak girişimi olarak İstanbul'da kuruldu. Mayıs 1990'da ilk uçuşunu gerçekleştiren Pegasus, 2005 yılında ESAS Holding tarafından satın alındı. Aynı yılın Kasım ayında düşük maliyetli havayolu olarak iç hat tarifeli uçuşlarına başlamış ve Türkiye'de tarifeli 4. havayolu şirketi olmuştur.

Pegasus İletişim(0850) 840 48 31
İstanbul Pegasus(0216) 456 97 11
Pegasus Bilet Değişikliği(0850) 840 23 69
Pegasus Bilet Satış(0850) 840 48 31
Pegasus Bilet İptali(0850) 333 25 38

İstanbul Pegasus iletişim numarası 0216 456 97 11'dir. Ücretsiz müşteri hizmetlerini arayarak her türlü bilet işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Pegasus iletişim ve ücretsiz müşteri hizmetleri ile uçak biletinizi kolayca alabilir, daha önce aldığınız biletleri değiştirebilirsiniz. Pegasus Müşteri Hizmetleri telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.

Pegasus uçak bileti almanın farklı yolları bulunmaktadır. Bu yollardan biri de online olarak uçak bileti satın almaktır. İkincisi, müşteri hizmetlerini arayarak ve kart numaranızı telefondan çevirerek uçak biletinizi satın almanızdır. Çoğu müşteri, farklı web sitelerinden çevrimiçi olarak bilet almayı tercih eder.

Ancak bazı müşteriler de Pegasus iletişim hattını arayarak uçak bileti almayı tercih edebilir. (0850) 308 86 12 numaralı telefondan uçak biletinizi kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Pegasus Havayolları İstanbul şubesi

İstanbul Adalar Pegasus İletişim

İstanbul'un Güneydoğusunda yer alan Marmara Denizi'ndeki 9 adadan biridir. Maltepe ve Kartal açıklarında yer alır. İstanbul Adalar Pegasus İletişim numarası 0850 308 86 12'dir. Bu numara ile bilet değişim, bilet iptali, bilet satın alma gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Arnavutköy Pegasus İletişim

Arnavutköy ilçesi, 506 km ile İstanbul'un en büyük 4. ilçesi olarak bilinir. İstanbul Arnavutköy Pegasus İletişim numarası 0850 308 86 12'dir. Yeşil alanı ile son derece temiz havası olan bir ilçemizdir.

İstanbul Ataşehir Pegasus İletişim

İstanbul'un Anadolu yakasında yeni kurulan semtlerden biri olan Ataşehir'in kuzeyinde Ümraniye, doğusunda Sancaktepe, güneyinde Maltepe ve Kadıköy, batısında Üsküdar bulunuyor. Bu sınırlar içerisinde ilçe 25 km2'lik bir alanı kaplamaktadır.

İstanbul Ataşehir Pegasus İletişim numarasını kullanarak hızlıca işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Pegasus bilet hattı İstanbul

İstanbul Bağcılar Pegasus İletişim

Küçükçekmece Gölü'nün batısında yer alan Avcılar İlçesi, güneyde Marmara Denizi, kuzeyde Başakşehir İlçesi ile sınır komşusudur. Batısında Beylikdüzü ve Esenyurt ilçelerinin yer aldığı Avcılar, doğusunda Küçükçekmece ilçesi ile sınır komşusudur. İlçe bu sınırları son değişiklikle 2008 yılında almıştır.

İstanbul Bağcılar Pegasus İletişim için 0850 308 86 12 telefon numaralarını kullanabilirsiniz.

İstanbul Bahçelievler Pegasus İletişim

Avrupa yakasında yer alan Bahçelievler semti; Kuzeyinde Bağcılar, güneyinde Bakırköy, doğusunda Güngören ve batısında Küçükçekmece ile komşudur.

İstanbul Bahçelievler Pegasus İletişim numaraları ile müşteri hizmetlerine bağlanıp bilet ve uçakla ilgili sorularınızı sorabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Pegasus şubesi

İstanbul Havalimanı Pegasus Telefonu

İstanbul Yeni Havalimanı, Avrupa Yakasında, Karadeniz kıyısı, Arnavutköy ilçesinde yer alıyor. Havalimanının tam konumu Tayakadın ve Akpınar köyleri arasında 76,5 kilometrekarelik bir alanda, Çatalca, Göktürk - Arnavutköy'ün kesiştiği noktada, Terkos Gölü'nün hemen yanı başındaki bir alanda bulunuyor. İstanbul Havalimanı, İstanbul'un en işlek havalimanıdır.

Istanbul Havalimanı, Türkiye'nin en büyük havalimanıdır. Pegasus Havayolları bu havalimanın ana havayolu şirketidir ve dünya çapında birçok noktaya direk uçuşlar sunmaktadır.

Havalimanı, geniş bir yolcu kapasitesi, modern terminal yapıları ve çeşitli hizmetler sunmaktadır. Pegasus Havayolları İstanbul Havalimanı şubesi, havalimanındaki müşteri hizmetleri ve iletişim konularında öncelikli olarak müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir.

Bu amaçla, havalimanındaki Pegasus İstanbul bürolarında ve internet sitesinde çeşitli iletişim seçenekleri sunulmaktadır. Ayrıca, havalimanındaki yetkili Pegasus Havayolları temsilcileri de yolcuların sorularını yanıtlamak ve ihtiyaçlarını karşılamak için hazırdır.

İstanbul Havalimanı'nda bulunan Pegasus şubesi telefon numarası 0850 303 07 87'dir. Bu telefon aracılığı ile yurtiçi ve yurtdışı uçak biletlerinizi kolayca satın alabilir, daha önce satın aldığınız Pegasus Havayolları biletlerinizde her türlü tarih ve yön değişikliği gibi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. 

Havaalanı, kuzey ormanlarının yakınında geniş bir alana inşa edildi; Herhangi bir ilave yapılmadan sıfırdan inşa edilen dünyanın en büyük havalimanı olarak da biliniyor. 29 Ekim 2018 tarihinde açılan ve kademeli olarak hizmet vermeye başlayan İstanbul Havalimanı, “IST kodu ile hizmet veriyor. İstanbul Havalimanı araç kiralama hizmeti, araç kiralama ofisleri aracılığıyla hem iç hat hem de dış hat uçuşlarında sağlanmaktadır.

İstanbul Havalimanı Pegasus

İstanbul Havalimanı Otobüs Ulaşımı

İstanbul Havalimanı'na 150 otobüs ile 20 farklı noktadan yolcu taşınmaktadır. Şehir merkezine en uzak hat Pendik en çok yolcu taşımasının olduğu hat ise Yenikapı - Sirkeci hattıdır.

İstanbul Havalimanı'na şehir merkezinden gelen hatları şu şekilde sıralayabiliriz:

İstanbul Havalimanı Otobüs Hatları:

 • Beylikdüzü Tüyap-52 km-15 dakika-15 araç
 • Otogar-38 km-15 dakika-12 araç
 • Bakırköy-44 km-10 dakika-19 araç
 • Yenikapı-Sirkeci-50 km-11 dakika-23 araç
 • Beşiktaş-43 km-20 dakika-13 araç
 • Alibeyköy Cep Otogarı-31 km-30 dakika-5 araç
 • Kadıköy-64 km-20 dakika-11 araç
 • Pendik-93 km-45 dakika-5 araç
 • Hacıosman-40 km-30 dakika-4 araç
 • Tepeüstü-91 km-30 dakika-7 araç
 • Arnavutköy-22 km-40 dakika-3 araç
 • Kemerburgaz-21 km-40 dakika-3 araç
 • Sarıyer-40 km-30 dakika-5 araç
 • Başakşehir-27 km-30 dakika-4 araç
 • Bahçeşehir-40 km-40 dakika-4 araç
 • Mahmutbey Metro-36 km-45 dakika-3 araç
 • Mecidiyeköy-37 km-15 dakika-10 araç

Yukarıdaki listeden İstanbul Yeni Havalimanı Otobüs Hatlarının sayılarını ve ne kadar süre de İstanbul Havalimanına geldiğini öğrenebilirsiniz. İstanbul Pegasus İletişim veya İstanbul Pegasus şubeleri için havaalanından bilgi sağlayabilirsiniz.

İstanbul Havalimanına merto ile ulaşım

İstanbul Havalimanı Metro Ulaşımı

Havalimanı ile şehir merkezi arasında henüz bir metro hattı yok. Ancak Gayrettepe'den İstanbul Yeni Havalimanı'na giden güzergahı içeren M11 hattının inşaatı tamamlandıktan sonra metroyla ulaşım yine mümkün olacak.

 • Şehir merkezinden İstanbul Yeni Havalimanı'na gelişlerde, iç hat uçuşu olanların kalkış saatinden en az 1,5 saat önce, dış hat uçuşu olanların ise uçuş kalkış saatinden en az 2,5 saat önce havalimanına gelmeleri tavsiye ediliyor.
 • Şehir merkezinden havalimanına yaklaşık 1,5 saat yolculuk süresi ve her ihtimale karşı 30 dakikalık bir gecikme sağlarsanız, uçuş saatinizden yaklaşık 3,5 ila 4,5 saat önce havalimanına gitmenizde fayda var.
İstanbul Havalimanına taksi ile ulaşım

İstanbul Havalimanı Taksi Ulaşımı

İstanbul havalimanı işletmecisi İGA, İstanbul Taksiciler Kooperatifi No. 34 yeni havalimanı taksi hizmetinde anlaştı. Başlangıçta 600 taksinin bulunacağı havalimanında, talebe bağlı olarak taksi sayısı artacak. Ayrıca havalimanında birçok araç kiralama firmasından da yararlanabilirsiniz. Uygun fiyata İstanbul Havalimanı araç kiralama hizmetlerinden yararlanın.

Yeni havalimanı ile şehir merkezi arasındaki mesafenin uzun olması nedeniyle taksiye binmenin oldukça pahalı olacağını gösteriyor. Daha rahat seyahat için 3-4 kişilik taksiye binmek ya da transfer talepleri gibi ulaşım alternatifleri değerlendirmek daha tasarruflu olabilir.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Pegasus şubesi

  İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Pegasus

  İstanbul'da inşa edilen ikinci havalimanı olan Sabiha Gökçen Havalimanı, Anadolu yakasında Pendik ilçesi sınırları içerisinde yer alıyor. Sabiha Gökçen Havalimanı, adını Atatürk'ün evlatlık kızı olan dünyanın ve Türkiye'nin ilk kadın savaş pilotu Sabiha Gökçen'den almıştır.

  Şubat 1998'de inşaatına başlanan Sabiha Gökçen Havalimanı'nın inşaatı Ocak 2001'de tamamlandı. 2009 yılında yeni terminal binası ilavesi ile yolcu kapasitesi artırılmıştır. Havalimanı Taksim'e 40 km, Kadıköy'e 30 km, Gebze'ye 20 km ve Yalova'ya 45 km uzaklıktadır.

  Dış hat fonksiyonu da bulunan Sabiha Gökçen Havalimanı'nda dış ve iç hat uçuşları aynı binada gerçekleştiriliyor. Yaklaşık 5000 araç ve yaklaşık 100 otobüs kapasiteli 4 katlı otoparka sahiptir. Sabiha Gökçen'in araç kiralama ofisleri hem iç hat hem de dış hat uçuşlarında bulunmaktadır.

  Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'nda giden yolcu salonunda giyimden kozmetiğe, kitapçıdan hediyelik eşya dükkanına, marketten ayakkabıcıya kadar birçok mağaza bulacaksınız. Yılın her günü yurt içi bilet kontrolü ve yurt dışı pasaport kontrolünden sonra hizmet verilen diğer mağazalara ulaşabilirsiniz.

  Aynı zamanda İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Pegasus alanında yolcularına hizmet vermektedir.

  İstanbul otobüs ile ulaşım

  İstanbul Pegasus İletişim

  İstanbul Pegasus iletişim, uçmanın herkesin hakkı olduğuna inanan bakış açısıyla her geçen gün büyüyerek Türkiye'de havacılık sektöründe önemli adımlar atmıştır. Pegasus, 1990 yılında İstanbul'da kuruldu.

  Profesyonel kadrosu ve alanında uzman kadrosu ile yolcularına güvenli uçuş imkanı sunmaktadır. Eleştiri, soru veya şikayetleriniz için Pegasus İletişim Hizmetleri numarasına ulaşabilirsiniz. Her durumda fikir ve satın alma için Pegasus Müşteri Hizmetlerini arayabilirsiniz.
  Pegasus Çağrı Merkezi 7/24 hizmet vermektedir.

  İçeriğimizin devamında Pegasus iletişim kanalları, Pegasus bilet değişimi, Pegasus bilet satın alma gibi konular için çağrı merkezi numaraları yer almaktadır.

  İstanbul Pegasus İletişim İle Yardım Alabileceğiniz Konular:

  • Havalimanı Ulaşımı: Havalimanına giderken hangi ulaşımı tercih edeceğinizi seçebilirsiniz.
  • Yemek Seçenekleri: uçakta tadını çıkarmak için ücretli yemekleri önceden seçme olanağı sunar.
  • Koltuk seçimi: uçakta hangi koltuğa oturulacağına karar verme yeteneği
  • Ekstra Bagaj: Daha düşük bir fiyata yanınıza ek bagaj almanızı sağlar.
  • Pegasus flex: Biletinizde sınırsız değişiklik
  • Hediye Çeki Alış: Pegasus'ta sevdiklerinize uçak bileti hediye etmek için kullanabileceğiniz hediye çeki özelliği bulunmaktadır.
  • Otopark: Aracınız için uçağa binerken daha uygun fiyata park yeri satın alabilirsiniz.
  • Araç Kiralama: Uygun fiyatlı araç kiralama özellikleri sunar
  • Kolay Vize: Kolayca vize almanız için gereken bildirimleri sağlar.
  • Spor ve Diğer Ekipmanlar: Müzik aletleri ve spor ekipmanları gibi değerli ekipmanlarla daha dikkatli olun.
   Kullanıcı Yorumları
   Seyfettin Bahadır
   2 ay önce

   24 Haziran 2023 tarihinde, eşim ve ben TK22ZJ PNR kodlu biletlerimizle Antalya'dan İstanbul'a dönmek üzere Antalya Havalimanı'na vardık. Online check-in işlemlerimizi tamamlamış ve sadece bagajlarımızı teslim etmek üzere havalimanındaydık. Güvenlik kontrolünden geçip, boarding alanında uçuşumuzu beklerken, eşimin cüzdanını kafede unuttuğumuzu fark ettik.

   Etraftaki görevli bir hanıma durumu izah edip, cüzdanı almamız gerektiğini, içinde önemli evraklar ve kartlar olduğunu belirttik. Görevli, genellikle böyle bir durumda terminal dışına çıkmanın mümkün olmadığını, fakat özel bir durum olduğu için yardımcı olmaya çalışacaklarını söyledi.

   Görevli hanımın rehberliğinde Pegasus hava yollarının müşteri hizmetleri noktasına yönlendirildik. Orada görevli M** Hanım'a saat 14:05'te yaşadığımız problemi, uçuşumuzun 15:30'da olduğunu ve cüzdanın muhtemelen 20 dakika içinde terminalde olacağını anlattık. M** Hanım, bu sürenin çok sıkı olduğunu, bagajların ve kapıların kapanma sürecine yakın olduğumuzu belirterek, uçağa yetişemeyebileceğimizi söyledi.

   Alternatif olarak sonraki uçuşa geçiş yapabileceğimizi, ancak ek bir ücret ödememiz gerekebileceğini iletti. Ek ücretin miktarını sorduğumuzda, net bir rakam vermekten kaçındı ve "Muhtemelen 100 ile 250 TL arasında değişebilir," dedi. Cüzdanın kısa sürede getirileceğini umarak sonraki uçuşa geçmeyi kabul ettik.

   Ancak, cüzdanın getirilmesi beklediğimizden daha uzun sürdü ve uçuşumuzun aslında 15:50'ye ertelendiğini sonradan öğrendik. Bu bilgiyi bize ilk başta vermemiş olmaları, durumu daha da sinir bozucu hale getirdi. Sonuç olarak, ek ücret ödeyerek sonraki uçuşa geçtik, fakat bu süreçte hem maddi hem de manevi olarak büyük bir stres yaşadık. Tüm bu yaşananlar, bizi Pegasus Hava Yolları'na olan güvenimizi sorgulamaya itti.

   Bu deneyim, bizim için son derece hayal kırıklığı yaratan ve maddi zarara uğratan bir olay oldu. Pegasus Hava Yolları'ndan yaşadığımız mağduriyetin giderilmesini ve bu tür durumların yönetiminde daha duyarlı ve esnek olunmasını talep ediyorum. Umarım, bu tür olayların tekrar yaşanmaması için gerekli önlemler alınır. Gerekirse konuyu ilgili tüketici hakları kurumlarına taşımak zorunda kalacağımı belirtmek isterim.

   Durumunuzun dikkate alınmasını ve acilen çözülmesini rica ediyorum.

   Bir yorum bırakın

   Sorgulanan uçuşlar

   Kullanıcılarımızın en son sorguladığı uçuşları listeleyin.

   Tüm Havayolu Firmaları
   pegasus
   Riyad - İstanbul
   28 Haziran 2024
   05:10RUHRiyad
   Direkt Uçuş
   PEGASUS
   09:30SAWİstanbul
   Uçuş Süresi 4sa 20dk
   Sınıf Z
   Seyahat Detayları
   KALKIŞ:05:10Riyad, (RUH) Riyad
   VARIŞ:09:30İstanbul, (SAW) İstanbul - Sabiha Gokcen
   UÇUŞ:PC691PEGASUS
   UÇUŞ SÜRESİ: 4sa 20dk
   pegasus
   Adana - İstanbul
   29 Temmuz 2024
   16:50ADAAdana
   Direkt Uçuş
   PEGASUS
   18:25SAWİstanbul
   Uçuş Süresi 1sa 35dk
   Sınıf E
   Seyahat Detayları
   KALKIŞ:16:50Adana, (ADA) Adana
   VARIŞ:18:25İstanbul, (SAW) İstanbul - Sabiha Gokcen
   UÇUŞ:PC2089PEGASUS
   UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 35dk
   pegasus
   İstanbul - Adana
   28 Haziran 2024
   14:45SAWİstanbul
   Direkt Uçuş
   PEGASUS
   16:15ADAAdana
   Uçuş Süresi 1sa 30dk
   Sınıf I
   Seyahat Detayları
   KALKIŞ:14:45İstanbul, (SAW) İstanbul - Sabiha Gokcen
   VARIŞ:16:15Adana, (ADA) Adana
   UÇUŞ:PC2088PEGASUS
   UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 30dk
   pegasus
   İstanbul - Gaziantep
   23 Haziran 2024
   19:55SAWİstanbul
   Direkt Uçuş
   PEGASUS
   21:35GZTGaziantep
   Uçuş Süresi 1sa 40dk
   Sınıf B
   Seyahat Detayları
   KALKIŞ:19:55İstanbul, (SAW) İstanbul - Sabiha Gokcen
   VARIŞ:21:35Gaziantep, (GZT) Gaziantep
   UÇUŞ:PC2408PEGASUS
   UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 40dk
   pegasus
   İstanbul - Adana
   25 Haziran 2024
   07:40SAWİstanbul
   Direkt Uçuş
   PEGASUS
   09:10ADAAdana
   Uçuş Süresi 1sa 30dk
   Sınıf H
   Seyahat Detayları
   KALKIŞ:07:40İstanbul, (SAW) İstanbul - Sabiha Gokcen
   VARIŞ:09:10Adana, (ADA) Adana
   UÇUŞ:PC2090PEGASUS
   UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 30dk
   pegasus
   Muş - İstanbul
   30 Temmuz 2024
   09:00MSRMuş
   Direkt Uçuş
   PEGASUS
   11:10SAWİstanbul
   Uçuş Süresi 2sa 10dk
   Sınıf H
   Seyahat Detayları
   KALKIŞ:09:00Muş, (MSR) Muş
   VARIŞ:11:10İstanbul, (SAW) İstanbul - Sabiha Gokcen
   UÇUŞ:PC2491PEGASUS
   UÇUŞ SÜRESİ: 2sa 10dk
   pegasus
   İstanbul - Antalya
   26 Haziran 2024
   08:10SAWİstanbul
   Direkt Uçuş
   PEGASUS
   09:30AYTAntalya
   Uçuş Süresi 1sa 20dk
   Sınıf H
   Seyahat Detayları
   KALKIŞ:08:10İstanbul, (SAW) İstanbul - Sabiha Gokcen
   VARIŞ:09:30Antalya, (AYT) Antalya
   UÇUŞ:PC2006PEGASUS
   UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 20dk
   pegasus
   Antalya - İstanbul
   29 Haziran 2024
   22:10AYTAntalya
   Direkt Uçuş
   PEGASUS
   23:30SAWİstanbul
   Uçuş Süresi 1sa 20dk
   Sınıf H
   Seyahat Detayları
   KALKIŞ:22:10Antalya, (AYT) Antalya
   VARIŞ:23:30İstanbul, (SAW) İstanbul - Sabiha Gokcen
   UÇUŞ:PC2023PEGASUS
   UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 20dk
   pegasus
   İstanbul - Konya
   22 Haziran 2024
   18:55SAWİstanbul
   Direkt Uçuş
   PEGASUS
   20:10KYAKonya
   Uçuş Süresi 1sa 15dk
   Sınıf Z
   Seyahat Detayları
   KALKIŞ:18:55İstanbul, (SAW) İstanbul - Sabiha Gokcen
   VARIŞ:20:10Konya, (KYA) Konya
   UÇUŞ:PC2704PEGASUS
   UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 15dk
   pegasus
   İstanbul - Dortmund
   21 Haziran 2024
   13:40SAWİstanbul
   Direkt Uçuş
   PEGASUS
   16:05DTMDortmund
   Uçuş Süresi 2sa 25dk
   Sınıf T
   Seyahat Detayları
   KALKIŞ:13:40İstanbul, (SAW) İstanbul - Sabiha Gokcen
   VARIŞ:16:05Dortmund, (DTM) Dortmund
   UÇUŞ:PC1051PEGASUS
   UÇUŞ SÜRESİ: 2sa 25dk
   pegasus
   Dortmund - İstanbul
   23 Haziran 2024
   16:50DTMDortmund
   Direkt Uçuş
   PEGASUS
   21:05SAWİstanbul
   Uçuş Süresi 4sa 15dk
   Sınıf M
   Seyahat Detayları
   KALKIŞ:16:50Dortmund, (DTM) Dortmund
   VARIŞ:21:05İstanbul, (SAW) İstanbul - Sabiha Gokcen
   UÇUŞ:PC1052PEGASUS
   UÇUŞ SÜRESİ: 4sa 15dk
   pegasus
   İstanbul - Batman
   04 Temmuz 2024
   19:10SAWİstanbul
   Direkt Uçuş
   PEGASUS
   21:05BALBatman
   Uçuş Süresi 1sa 55dk
   Sınıf H
   Seyahat Detayları
   KALKIŞ:19:10İstanbul, (SAW) İstanbul - Sabiha Gokcen
   VARIŞ:21:05Batman, (BAL) Batman
   UÇUŞ:PC2370PEGASUS
   UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 55dk
   pegasus
   İstanbul - Priştine
   26 Kasım 2024
   22:10SAWİstanbul
   Direkt Uçuş
   PEGASUS
   21:55PRNPriştine
   Uçuş Süresi 15dk
   Sınıf G
   Seyahat Detayları
   KALKIŞ:22:10İstanbul, (SAW) İstanbul - Sabiha Gokcen
   VARIŞ:21:55Priştine, (PRN) Priştine
   UÇUŞ:PC341PEGASUS
   UÇUŞ SÜRESİ: 15dk
   pegasus
   Priştine - İstanbul
   02 Aralık 2024
   02:45PRNPriştine
   Direkt Uçuş
   PEGASUS
   06:20SAWİstanbul
   Uçuş Süresi 3sa 35dk
   Sınıf G
   Seyahat Detayları
   KALKIŞ:02:45Priştine, (PRN) Priştine
   VARIŞ:06:20İstanbul, (SAW) İstanbul - Sabiha Gokcen
   UÇUŞ:PC342PEGASUS
   UÇUŞ SÜRESİ: 3sa 35dk
   pegasus
   İstanbul - Sivas
   28 Haziran 2024
   20:45SAWİstanbul
   Direkt Uçuş
   PEGASUS
   22:10VASSivas
   Uçuş Süresi 1sa 25dk
   Sınıf H
   Seyahat Detayları
   KALKIŞ:20:45İstanbul, (SAW) İstanbul - Sabiha Gokcen
   VARIŞ:22:10Sivas, (VAS) Sivas
   UÇUŞ:PC2752PEGASUS
   UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 25dk

   Sıkça Sorulan Sorular

   Kullanıcılarımızın en çok merak ettiği ve en hızlı cevaplanmasını istediği soruları derleyip sizler için cevapladık.

   1
   Pegasus iletişim hattı numarası nedir?
   +-
   Pegasus iletişim hattı telefon numarası 0850 302 54 93'tür. Bu numarayı Türkiye ve Dünya'nın her yerinden sabit hat ücretlendirmesi üzerinden arayabilirsiniz.
   2
   Pegasus Müşteri Hizmetleri numarası 444 var mı?
   +-
   Pegasus Havayolları'nın 444'lü numarasına alternatif olarak 0850 840 48 31 numaralı ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Ücretsiz çağrı merkezimiz aracılığı ile yurtiçi veya yurtdışı uçak bileti satın alabilir, daha önce satın almış olduğunuz uçak biletlerinizde tarih ve yön değişikliğini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
   3
   Pegasus'un 0850'li numarası nedir?
   +-
   Pegasus'un 0850'li numarası 0850 840 48 05'dir. Türkiye'den veya Kıbrıs'dan kolayca arayabilirsiniz. Bilet iptali, bilet satışı veya değişikliği gibi konularda bilgi alabilirsiniz.
   4
   Pegasus müşteri temsilcisine nasıl ulaşılır?
   +-
   Pegasus'un resmi müşteri hizmetleri numarası 0888 228 12 12'dir. Bu numaranın özelliği; görüşmenin dakikası 1,5 TL olarak, kullanmış olduğunuz operatör tarafından ekstra ücretlendirilmesidir. Bu numaraya alternatif olarak 0850 302 54 93 numaralı ücretsiz çağrı merkezimizi de arayabilirsiniz.
   5
   Pegasus Müşteri Hizmetleri nerede?
   +-
   Pegasus Müşteri Hizmetleri'nin merkezi İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanında bulunmaktadır.

   Havayolu İletişim Bilgileri

   Havayolu firmalarına ait iletişim bilgilerini ve daha fazlasını öğrenmek için makalelerimizi inceleyebilirsiniz.