İstanbul Anadolu Jet İletişim

Anadolu Jet iletişim hattı 0850 302 54 93 ile uçak bileti satın alabilir, daha önce satın aldığınız biletlerinizde ekstra hizmetler ekletebilirsiniz.
ucretsiz-musteri-hizmetleri
Ücretsiz Müşteri Hizmetleri

İstanbul Anadolu Jet iletişim, en çok ihtiyaç duyulan bölgelere uçuşları ve uygun fiyata uçuş hizmetleri ile yolcuların ilk tercihidir. İstanbul Anadolu Jet telefon hizmetlerinden Türk Hava Yolları sorumludur ve garantilidir.

İstanbul'da bulunan Anadolu Jet'in telefon numarası 0216 456 97 11'dir. Bu numarayı Türkiye ve Dünya'nın heryerinden sabit hat ücretlendirilmesi üzerinden arayabilirsiniz.

İstanbul Anadolu Jet Şubesi aracılığı ile her türlü uçak bileti satın alabilir, daha önce satın almış olduğunuz biletlerinizle ilgili her türlü işlemlerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Standartların tamamen aynı olmaması maliyetleri düşürmekte ve bu durum yolculara yansımaktadır. Daha fazla yolcunun bu uçuşlardan faydalanmasını sağlayan bir markadır. Bilet işlemlerinizi Anadolu Jet iletişim üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İstanbul Anadolu Jet iletişim

Anadolu Jet, genellikle İstanbul (Sabiha Gökçen) ve Ankara (Esenboğa) havalimanlarından gidiş-dönüş uçuşları gerçekleştirmektedir. Hatta birçok ilden Ankara'ya direkt uçabilme özelliği ile yolcularına büyük kolaylık sağlamaktadır. İstanbul'da sadece Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan uçuşlar bulunuyor. Uçak içi ikramlar da mevcuttur.

Makalemizde şu alt başlıkları okuyabilirsiniz;

Anadolu Jet'in iletişim kampanyasından yararlanmak isterseniz ücretsiz çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Bu bilgiyi 0850 302 54 93 numaralı çağrı merkezi görevlilerinden alabilirsiniz.

Sadece iyi bir bilet satış süreci yapmak veya iyi bir sistem kullanmak için değil, aynı zamanda yolcuların en iyi şekilde ilgilenilmesini sağlamak için yorumlayıcı düşünme ve kalabalık düşünme konusunda temsilcilerini eğiterek size daha iyi bir hizmet sunmaktır. Beklemeyin, hemen arayın! Biletleme ve rezervasyon işlemleri 444 25 38numaralı telefondan temsilcilerimiz ile paylaşılarak sağlanmaktadır.

Yoğunluğa göre müşteri danışmanında bekleme süreniz uzayabilir. İstanbul Anadolu Jet İletişim'i arayarak hangi hatlarda uçtuğunu ve ücretini öğrenebilirsiniz. Bizi aramanız yeterli. İnternet üzerinden hizmet alan ve işlemlerini kendi yapmak isteyen yolcularımız, işlemlerini web sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirler.

Anadolu Jet Havayolları İstanbul şubesi

İstanbul Anadolu Jet İletişim

Herhangi bir işin önemli bir parçası çağrı merkezi departmanıdır. Müşterilerinizin endişelerini gidermek ve sorularına yanıt bulmak için bu bölümü kullanın. Çağrı merkezleri de müşterilerin sorunlarına çözüm aramakta ve bunu karşılıklı anlayış çerçevesinde yapmaktadır.

Havayolu ulaşımını seven yolcular, konforlu bir şekilde seyahat etmek ve uygun fiyata uçmak isterler. Havayolu olarak yolcularımızın ne istediğini araştırıyor ve müşteri memnuniyetini artırmak için çalışıyoruz.

Anadolu Jet İletişim(0850) 840 48 31
İstanbul Anadolu Jet(0216) 456 97 11
Bilet Değişikliği(0850) 840 23 69
Bilet Satış(0850) 840 48 31
Bilet İptali(0850) 333 25 38

Herhangi bir sorunuz varsa, kullanabileceğiniz bir müşteri hizmetleri numarası var. İstanbul Anadolu Jet İletişim temsilcilerine ulaşmak için 0216 456 97 11 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Müşteri temsilcileri ile yaptığınız görüşmeler kayıt altına alınmaktadır. Görüşme sırasında çeşitli sorular sorabilir ve endişelerinizi dile getirebilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Anadolu Jet müşteri hizmetleri numarasından kolayca iletebilirsiniz.

Anadolu Jet telefonla yapılabilecek işlemler

İstanbul Anadolu Jet İletişim Hattı İle Neler Yapılabilir?

Anadolu Jet Havayolları, müşterilerinin hangi işlemleri yapabileceklerini iletişim numaralarından duyuruyor. İstanbul Anadolu Jet İletişim Hattı İle Neler Yapılabilir? uçak bileti satın alabilir, uçuş tarifeleri hakkında bilgi alabilir, daha önce satın alınan biletlerin yön ve tarihini değiştirebilir, check-in ve koltuk seçimi yapabilir, bilet iptal edebilir ve bilet iptal edebilir.

Anadolu Jet iletişim hattı ile yapabilecekleriniz;

  •  Anadolu Jet Uçak bileti değişikliği
  •  Anadolu Jet uçak bileti almak
  • THY uçak bileti satın almak
  •  Ekstra bagaj satın alımı
  •  Uçak bileti açığa alımı
  •  Anadolu Jet bilet açığa alma
  •  Uçak bileti iptali

Yukarıdaki işlemlerin yanısıra müşteri hizmetlerini arayarak birçok konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

İstanbul Beylikdüzü Anadolu Jet şubesi

İstanbul Beylikdüzü Anadolu Jet İletişim

Anadolu Jet havayolu düşük ücret politikası ile en popüler bölgelere uçmaktadır. Anadolu Jet uçuşları ve hizmetleri Türk Hava Yolları sorumluluk ve güvencesi altında gerçekleştirilmektedir. İki firmanın da standartlarının aynı olmaması fiyatların ve maliyetlerin düşük tutulması yolcuları Anadolu Jet'e çekmektedir.

Bu prensibi benimseyen Anadolu Jet firması da yolcularına daha ucuz uçuşlar sunmaktadır. Bilet satın alma işlemlerinizi İstanbul Beylikdüzü Anadolu Jet İletişim üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Uçuşlarını genellikle Ankara (Esenboğa) ve İstanbul (Sabiha Gökçen) havalimanlarından gerçekleştiren Anadolu Jet Havayolları, birçok şehirden Ankara ve İstanbul Sabiha Gökçen'e direkt uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Şirket, uçakta yolcularına çeşitli içecekler sunmaktadır. Diğer firmaların uçaklarına göre koltuk aralığı biraz dar; Bunun nedeni koltuk sayısını artırmak ve maliyetleri düşürmektir. Firmanın en büyük hizmeti, yolcularına düşük maliyetle seyahat etme imkanı sunmasıdır.

İstanbul Beyoğlu Anadolu Jet İletişim

Beyoğlu, İstanbul'da bir ilçedir. Tarihi ve kültürel açıdan zengin bir bölgedir ve Taksim Meydanı, İstiklal Caddesi, Galata Kulesi, Pera Müzesi gibi önemli yerlere ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca, Beyoğlu sosyal ve ekonomik açıdan da önemlidir çünkü iş, eğlence ve alışveriş için birçok fırsat sunmaktadır.

İstanbul Beyoğlu Anadolu Jet İletişim şubesine ulaşarak uçak bileti satın alma, bilet iptali, bilet değiştirme gibi konularında bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

Beyoğlu, ulaşım açısından da büyük kolaylıklar sağlar. Taksim Meydanı, İstanbul'un en önemli otobüs ve metro istasyonlarından biri olduğu için buraya ulaşmak için birçok seçenek vardır.

İstanbul'un diğer bölgelerinden Taksim'e giden otobüs ve metro hattları mevcuttur. Ayrıca, İstanbul'un ünlü tramvay sistemi de Beyoğlu'na ulaşım sağlar. Ayrıca, Beyoğlu'na yürüyerek veya bisikletle gitmek de mümkündür.

İstanbul Büyükçekmece Anadolu Jet şubesi telefonu

İstanbul Büyükçekmece Anadolu Jet İletişim

İstanbul'un batısında yer alan bir ilçesidir. İstanbul'un metropoliten alanına yakın bir konumda yer alması nedeniyle nüfusu hızla artmaktadır. İlçe, tarihi ve kültürel açıdan zengin değil ancak doğal güzellikleri ve deniz kenarında yer alması nedeniyle popüler bir tatil yeri olmaya başlamıştır.

Büyükçekmece Gölü ve Kumbaba Tepesi gibi doğal alanların yanı sıra, ilçede birçok alışveriş merkezi ve eğlence mekanları mevcuttur. İlçede ayrıca sağlık, eğitim ve sosyal hizmetler açısından da iyi seviyede hizmet sunulmaktadır.

İstanbul Büyükçekmece Anadolu Jet İletişim,İstanbulHavalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı gibi havalimanlarına uçuşlar yapmaktadır. İstanbul Büyükçekmece ilçesine ulaşmak için bu havalimanlarından birine inip sonrasında otobüs, metro veya taksi ile ilçeye ulaşabilirsiniz.

İstanbul Esenler Anadolu Jet İletişim

İstanbul'un batısında yer alır ve İstanbul'un en büyük otogarı (Esenler Otogarı) burada bulunur. Bu nedenle İstanbul'un diğer bölgelerine ve Türkiye'nin farklı şehirlerine ulaşmak için Esenler otogarı önemli bir noktadır.

Ayrıca, ilçede birçok alışveriş merkezi, eğlence mekanları ve sosyal hizmetler mevcuttur. Esenler, İstanbul'un merkezinden uzakta olsa da ulaşım açısından iyi bir konumdadır çünkü otobüs, metro ve tren hattları buraya ulaşmak için mevcuttur.

İstanbul Esenler Anadolu Jet İletişim şubesi ile iletişime geçerek: uçak bileti satın alma, bilet iptali, bilet değiştirme gibi konularında bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz müşteri hizmetleri ile irtibata geçebilirsiniz.

İstanbul Esenyurt Anadolu Jet İletişim

Istanbul Esenyurt, İstanbul'un batısında yer alan bir ilçedir. Ulaşım açısından İstanbul'un merkezine yakın bir konumdadır. İlçe, otobüs, metro ve tren hattlarıyla İstanbul'un diğer bölgelerine kolayca ulaşılabilir. Esenyurt Otogarı, ilçede yer alan ve İstanbul'un diğer ilçelerine ve şehirlere ulaşmak için önemli bir noktadır. Ayrıca, ilçede birçok taksi ve özel araba hizmeti mevcuttur.

İstanbul Esenyurt Anadolu Jet İletişim, Türkiye'nin önde gelen hava yolu şirketlerinden biridir. Şirket, Türkiye genelinde birçok noktaya uçuş hizmeti sunmaktadır. AnadoluJet'in resmi internet sitesi üzerinden uçuşlarınızı satın alabilir, uçuş saatleri ve fiyatlarını kontrol edebilir, rezervasyon yaptırabilir ve biletinizi yazdırabilirsiniz.

Ayrıca, Anadolu Jet müşteri hizmetleri ile iletişim kurarak sorularınızı yöneltmeniz veya herhangi bir problemle karşılaştığınızda destek alabilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Anadolu Jet iletişim numarası

Anadolu Jet İstanbul Havalimanı İletişim

Anadolu Jet, İstanbul Atatürk Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı gibi İstanbul'daki havalimanlarından uçuşlar gerçekleştirmektedir.

Bu havalimanlarının her ikisinde de Anadolu Jet check-in masaları ve bilgi işlem merkezleri mevcuttur. Ayrıca, her iki havalimanında da Anadolu Jet görevlileri bulunmaktadır ve uçuşlarınızla ilgili her türlü sorunuzu yanıtlayabileceklerdir.

Ayrıca, Anadolu Jet müşteri hizmetleri numarasını arayarak veya resmi internet sitesinde yer alan iletişim formunu doldurarak Anadolu Jet ile iletişim kurabilirsiniz.

Anadolu Jet İstanbul Havalimanı Ulaşım

İstanbul'daki en önemli havalimanları arasında İstanbul Havalimanı ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı bulunmaktadır. İstanbul Atatürk Havalimanı, İstanbul'un batısında yer alır ve şehir merkezine yakın bir konumdadır. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ise İstanbul'un Asya tarafında yer almaktadır.

Havalimanlarına ulaşmak için birçok seçenek mevcuttur. İstanbul Atatürk Havalimanı'na metro, otobüs, tren, taksi veya özel araba ile gidebilirsiniz. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na ise otobüs, minibüs, taksi veya özel araba ile gidebilirsiniz. Ayrıca, her iki havalimanının da kendi içi ulaşımı için shuttle servisi veya havalimanı içi otobüsleri mevcuttur.

Sabiha Gökçen Havalimanı Anadolu Jet telefon numarası

Anadolu Jet Sabiha Gökçen İletişim

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul'un Asya tarafında yer almaktadır. İstanbul'un ikinci büyük havalimanıdır ve Türkiye'nin ve dünyanın birçok noktasına uçuş hizmeti sunmaktadır.

Anadolu Jet Sabiha Gökçen İletişim numaraları, 0850 308 87 93'dür. Numarasını arayarak birçok konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul'un merkezine uzak bir konumda olmasına rağmen, otobüs, minibüs, taksi veya özel araba ile kolayca ulaşılabilir. Ayrıca, havalimanı içi ulaşım için shuttle servisi veya havalimanı içi otobüsleri mevcuttur. Havalimanı içinde de birçok hizmetler mevcut, check-in işlemleri,bagaj depolama, yeme-içme, alışveriş, internet erişimi, vb.

Sabiha Gökçen Havalimanı, özellikle İstanbul'un Asya tarafına veya Türkiye'nin diğer bölgelerine uçmak isteyen yolcular için önemli bir seçenektir.

Kullanıcı Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

Bir yorum bırakın

Sorgulanan uçuşlar

Kullanıcılarımızın en son sorguladığı uçuşları listeleyin.

Tüm Havayolu Firmaları
anadolujet
İstanbul - Cidde
26 Temmuz 2024
22:10SAWİstanbul
Direkt Uçuş
ANADOLUJET
02:10JEDCidde
Uçuş Süresi 4sa
SınıfEconomy Y
Seyahat Detayları
KALKIŞ:22:10İstanbul, Türkiye (SAW) Sabiha Gökçen Havalimanı
VARIŞ:02:10Cidde, Suudi Arabistan (JED) Kral Abdulaziz Uluslararası Havalimanı
UÇUŞ:TK910ANADOLUJET A320 NEO C32
UÇUŞ SÜRESİ: 4sa
anadolujet
Siirt - Ankara
12 Temmuz 2024
11:20SXZSiirt
Direkt Uçuş
ANADOLUJET
13:05ESBAnkara
Uçuş Süresi 1sa 45dk
SınıfEconomy Y
Seyahat Detayları
KALKIŞ:11:20Siirt, Türkiye (SXZ) Siirt Havalimanı
VARIŞ:13:05Ankara, Türkiye (ESB) Ankara Esenboğa Havalimanı
UÇUŞ:TK7045ANADOLUJET AIRBUS A319-100 316
UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 45dk
anadolujet
Kuveyt - İstanbul
20 Mayıs 2024
02:55KWIKuveyt
Direkt Uçuş
ANADOLUJET
06:40SAWİstanbul
Uçuş Süresi 3sa 45dk
SınıfEconomy Y
Seyahat Detayları
KALKIŞ:02:55Kuveyt, Kuveyt (KWI) Kuveyt Uluslararası Havalimanı
VARIŞ:06:40İstanbul, Türkiye (SAW) Sabiha Gökçen Havalimanı
UÇUŞ:TK7679ANADOLUJET BOEING 737-800 AJ 74D
UÇUŞ SÜRESİ: 3sa 45dk
anadolujet
Medine - İstanbul
28 Nisan 2024
02:55MEDMedine
Direkt Uçuş
ANADOLUJET
06:35SAWİstanbul
Uçuş Süresi 3sa 40dk
SınıfEconomy Y
Seyahat Detayları
KALKIŞ:02:55Medine, Suudi Arabistan (MED) Medine Prens Muhammed Bin Abdulaziz Havalimanı
VARIŞ:06:35İstanbul, Türkiye (SAW) Sabiha Gökçen Havalimanı
UÇUŞ:TK913ANADOLUJET BOEING 737 PRESSURISED NARROWBODY JET 73D
UÇUŞ SÜRESİ: 3sa 40dk
anadolujet
İstanbul - Londra
25 Nisan 2024
12:30SAWİstanbul
Direkt Uçuş
ANADOLUJET
14:35STNLondra
Uçuş Süresi 4sa 5dk
SınıfEconomy Y
Seyahat Detayları
KALKIŞ:12:30İstanbul, Türkiye (SAW) Sabiha Gökçen Havalimanı
VARIŞ:14:35Londra, Birleşik Krallık (STN) London Stansted Havalimanı
UÇUŞ:TK7820ANADOLUJET BOEING 737 PRESSURISED NARROWBODY JET 73D
UÇUŞ SÜRESİ: 4sa 5dk
AJET
Ankara - Diyarbakır
05 Temmuz 2024
19:40ESBAnkara
Direkt Uçuş
AJET
21:05DIYDiyarbakır
Uçuş Süresi 1sa 25dk
SınıfEconomy Y
Seyahat Detayları
KALKIŞ:19:40Ankara, Türkiye (ESB) Ankara Esenboğa Havalimanı
VARIŞ:21:05Diyarbakır, Türkiye (DIY) Diyarbakır Havalimanı
UÇUŞ:TK7146AJET BOEING 737-800 7D3
UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 25dk
AJET
Ankara - Diyarbakır
05 Temmuz 2024
19:40ESBAnkara
Direkt Uçuş
AJET
21:05DIYDiyarbakır
Uçuş Süresi 1sa 25dk
SınıfEconomy Y
Seyahat Detayları
KALKIŞ:19:40Ankara, Türkiye (ESB) Ankara Esenboğa Havalimanı
VARIŞ:21:05Diyarbakır, Türkiye (DIY) Diyarbakır Havalimanı
UÇUŞ:TK7146AJET BOEING 737-800 7D3
UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 25dk
anadolujet
Diyarbakır - Ankara
07 Temmuz 2024
13:55DIYDiyarbakır
Direkt Uçuş
ANADOLUJET
15:25ESBAnkara
Uçuş Süresi 1sa 30dk
SınıfEconomy Y
Seyahat Detayları
KALKIŞ:13:55Diyarbakır, Türkiye (DIY) Diyarbakır Havalimanı
VARIŞ:15:25Ankara, Türkiye (ESB) Ankara Esenboğa Havalimanı
UÇUŞ:TK7143ANADOLUJET BOEING 737-800 7D3
UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 30dk
anadolujet
Kars - İstanbul
14 Nisan 2024
09:20KSYKars
Direkt Uçuş
ANADOLUJET
11:35SAWİstanbul
Uçuş Süresi 2sa 15dk
SınıfEconomy Y
Seyahat Detayları
KALKIŞ:09:20Kars, Türkiye (KSY) Kars Harakani Havalimanı
VARIŞ:11:35İstanbul, Türkiye (SAW) Sabiha Gökçen Havalimanı
UÇUŞ:TK7301ANADOLUJET BOEING 737 PRESSURISED NARROWBODY JET 73D
UÇUŞ SÜRESİ: 2sa 15dk
anadolujet
Ankara - Malatya
09 Nisan 2024
23:55ESBAnkara
Direkt Uçuş
ANADOLUJET
01:05MLXMalatya
Uçuş Süresi 1sa 10dk
SınıfEconomy Y
Seyahat Detayları
KALKIŞ:23:55Ankara, Türkiye (ESB) Ankara Esenboğa Havalimanı
VARIŞ:01:05Malatya, Türkiye (MLX) Malatya Havalimanı
UÇUŞ:TK7058ANADOLUJET BOEING 737-800 7D3
UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 10dk
anadolujet
Siirt - Ankara
12 Nisan 2024
11:20SXZSiirt
Direkt Uçuş
ANADOLUJET
13:05ESBAnkara
Uçuş Süresi 1sa 45dk
SınıfEconomy Y
Seyahat Detayları
KALKIŞ:11:20Siirt, Türkiye (SXZ) Siirt Havalimanı
VARIŞ:13:05Ankara, Türkiye (ESB) Ankara Esenboğa Havalimanı
UÇUŞ:TK7045ANADOLUJET AIRBUS A319-100 316
UÇUŞ SÜRESİ: 1sa 45dk
anadolujet
Bişkek - Ankara
29 Mayıs 2024
08:45FRUBişkek
Direkt Uçuş
ANADOLUJET
11:05ESBAnkara
Uçuş Süresi 5sa 20dk
SınıfEconomy Y
Seyahat Detayları
KALKIŞ:08:45Bişkek, Kırgızistan (FRU) Manas Uluslararası Havalimanı
VARIŞ:11:05Ankara, Türkiye (ESB) Ankara Esenboğa Havalimanı
UÇUŞ:TK5599ANADOLUJET
UÇUŞ SÜRESİ: 5sa 20dk
anadolujet
Bişkek - Ankara
01 Haziran 2024
08:35FRUBişkek
Direkt Uçuş
ANADOLUJET
11:00ESBAnkara
Uçuş Süresi 5sa 25dk
SınıfEconomy Y
Seyahat Detayları
KALKIŞ:08:35Bişkek, Kırgızistan (FRU) Manas Uluslararası Havalimanı
VARIŞ:11:00Ankara, Türkiye (ESB) Ankara Esenboğa Havalimanı
UÇUŞ:TK5599ANADOLUJET BOEING 737-800 7D3
UÇUŞ SÜRESİ: 5sa 25dk
anadolujet
Ankara - Bişkek
25 Ağustos 2024
23:55ESBAnkara
Direkt Uçuş
ANADOLUJET
07:25FRUBişkek
Uçuş Süresi 4sa 30dk
SınıfEconomy Y
Seyahat Detayları
KALKIŞ:23:55Ankara, Türkiye (ESB) Ankara Esenboğa Havalimanı
VARIŞ:07:25Bişkek, Kırgızistan (FRU) Manas Uluslararası Havalimanı
UÇUŞ:TK5598ANADOLUJET BOEING 737-800 7D3
UÇUŞ SÜRESİ: 4sa 30dk

Sıkça Sorulan Sorular

Kullanıcılarımızın en çok merak ettiği ve en hızlı cevaplanmasını istediği soruları derleyip sizler için cevapladık.

1
Anadolu Jet iletişim hattı numarası nedir?
+-
Anadolu Jet iletişim hattı telefon numarası 0850 302 54 93'tür. Bu numarayı Türkiye ve Dünya'nın her yerinden sabit hat ücretlendirmesi üzerinden arayabilirsiniz.
2
Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri numarası 444 var mı?
+-
Anadolu Jet Havayolları'nın 444'lü numarasına alternatif olarak 0850 840 48 31 numaralı ücretsiz çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Ücretsiz çağrı merkezimiz aracılığı ile yurtiçi veya yurtdışı uçak bileti satın alabilir, daha önce satın almış olduğunuz uçak biletlerinizde tarih ve yön değişikliğini kolayca gerçekleştirebilirsiniz.
3
Anadolu Jet'in 0850'li numarası nedir?
+-
Anadolu Jet'in 0850'li numarası 0850 840 48 05'dir. Türkiye'den veya Kıbrıs'dan kolayca arayabilirsiniz. Bilet iptali, bilet satışı veya değişikliği gibi konularda bilgi alabilirsiniz.
4
Anadolu Jet müşteri temsilcisine nasıl ulaşılır?
+-
Anadolu Jet resmi müşteri hizmetleri numarası 0850 333 25 38'dir. Bu numaranın özelliği; görüşmenin dakikası 1,5 TL olarak, kullanmış olduğunuz operatör tarafından ekstra ücretlendirilmesidir. Bu numaraya alternatif olarak 0850 302 54 93 numaralı ücretsiz çağrı merkezimizi de arayabilirsiniz.
5
Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri nerede?
+-
Anadolu Jet Müşteri Hizmetleri'nin merkezi İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanında bulunmaktadır.

Havayolu İletişim Bilgileri

Havayolu firmalarına ait iletişim bilgilerini ve daha fazlasını öğrenmek için makalelerimizi inceleyebilirsiniz.